Dragon Ball Z Special 2: Trunks története

Dragon Ball Z Special 2: Trunks története

Doragon bôru Z - Zetsubô e no hankô!! Nokosareta chô senshi - Gohan to Torankusu

Ez a történet future Trunks dimenziójában játszódik. A Z harcosok meghaltak, Goku szívbegetségben, a többieket pedig 17 és 18 ölte meg. Egyedül Gohan és Trunks maradtak életben. Gohan megtanítja Trunkst harcolni, hogy majd legyőzzék 17-et és 18-at. 18 és 17 éppen egy várost pusztít el. Gohan segíteni akar, de nem bír velük, ekkor Trunks is csatlakozik a csatába, de így se sikerül, tehát menekülni akarnak. Elrejtőznek egy fal mögött, mivel 17 és 18 nem találja őket, ezért szétrombolnak mindent. A rombolás után Gohan és Trunks félholtan fekszenek a földön és Gohannak csak egy senzu babja maradt, amit odaad Trunksnak. Trunks elviszi Gohant meggyógyítani, de Gohan elveszti a fél karját. Később… Több

Forgatókönyvíró: Akira Toriyama, Hiroshi Toda, Neil Bligh
Ország: Japán
Premier: 1993.02.24.
Több

2017.12.24 Deku

Habókos kis története van ami itt-ott nem túl rossz de azért alkalmanként elég fárasztó és lehúzó tudott lenni. Ami jó volt benne, hogy látványvilága eszméletlenül odavág. Egyszer érdemes megpróbálni.

2017.07.29 Orosz István

Végre bepillantást nyerünk Trunks kétségbeesett jövőjébe, hogyan halt meg Goha, és mi által lett szuper csillagharcos. Szóval ez az egyik legjobb movie.

2016.02.08 ellcrys89

Nem lett túl kiemelkedő anime. Ez itt persze nem egyértelműen negatív dolog mert néha kell ilyen is. Voltak gyengébb pontjai a animenek talán csak emiatt nem mondhatom egyértelműen jónak.

2015.11.29 golyo95

Kiskoromban szerettem, de igazából már most már belegondolva eröszakra buzdito kis mese amit nem ajánlom a kis gyerekeknek megtekintés csak felnöteknek

2015.03.12 totheva4

Sajnálom hogy annak idején betiltották ezt a mesét Magyarországon. Nekem volt szerencsém ezt a részt eredeti japán szinkronnal és japán felirattal megnézni. Nem csalódtam, remekül kidolgozott mese! Sok akcióval! 5/5