Dragon Ball Z: Battle of Gods

Dragon Ball Z: Battle of Gods

Dragon Ball Z: Kami to Kami
Videók
Lacroix

Whis felébreszti Bills nagyurat a hosszú álmából, majd közli vele, hogy Dermesztőt legyőzte egy Csillagharcos. Whis, Goku múltjából jeleneteket mutat a Pusztítás istenének, hogy bemutassa, mégis kivel van dolguk. Bills hamar félbeszakítja a beszámolót, mert úgy gondolja,… Több

Rendező: Masahiro Hosoda
Forgatókönyvíró: Akira Toriyama, Yûsuke Watanabe
Ország: Japán
Premier: 2013.03.30.
Több

2019.08.11 Ms. Akárki

Sosem értettem hogy miért lett olyan felkapott és híres a Dragon Ball. Minősíthetetlen sablonos történet aminek a 90%-ában valaki valakit péppéver látványosan. Nem szívesen ajánlom ezt a mesét senkinek.

2017.12.24 Deku

Bárcsak több időt szántak volna a történetre akkor talán én is jobban kedveltem volna ezt a filmet. Karakterek röhejesen unalmasak voltak és engem egy percre se kötöttek le ezzel az elborult dologgal.

2017.07.29 Orosz István

Nekem nagyon tetszett ez a mozi film. Érdekes maga Bills a pusztítás Istenének a karaktere, teljesen új szálat adott a sztorinak. Elismerésem Toryamának.

2016.08.07 Kardos

Hát sok animációs filmet, mesét szeretek de ez azok közé tartozik amit sosem fogok megérteni, hogy miért lett ilyen híres. Unalmas. Sémás. Nincs normális, mármint értelmes nézhető története. Nem értem miért kell még mindig lehúzni róla bőrt mikor már régen sem volt jó.

2015.03.12 Lacroix

Öröm volt újra látni ennyi év után Gokuékat. A sztori kicsit unalmasra sikeredett,de akkor is k.jó! Amúgy meg ugyanolyan vicces volt, mint a sorozat, sőt, már-már idétlen, de élvezetes, az biztos.

Kalandra fel!
2010