Hulk világa

spyro74   2019. 07. 05.

Hulk belevaló, elképzelhető, szerethető. És maga a sztori is bejött; minden szereplőjével együtt. Még néztem volna...

FunBoi   2015. 08. 22.

Szántam Hulkot; sajnáltam a vele történteket. Izgalmas, fordulatos, érdekes film. Nem is értem, miért nem ismerik többen.

Campbell Lane utolsó filmes projektje.

(Thibo84)

A film során Hulk nem alakul vissza Bruce Bannerré, annak ellenére, hogy kiütötték vagy nyugodt állapotban volt. Greg Johnson, író ezt azzal magyarázata, hogy Sakaar légköre mérgező az embereknek, így Hulk nem változhat vissza, különben Bannerként végezne vele. Sam Liu, a rendező viszont azt állítja, hogy a kozmikus sugarak, amelyek elárasztották Hulk hajóját, mielőtt Sakaaron becsapódott volna, valamilyen módon megváltoztathatták őt.

(Thibo84)

Az eredeti képregényben Hulk harmadik ellenfele az arénában az Ezüst Utazó volt. Ezt Beta Ray Billre változtatta, mivel az Ezüst Utazó jogai nem voltak elérhetők a gyártás idején, és a készítők szerint a kalapácsos Beta Ray Bill jobban illeszkedik a gladiátorok világába.