N/A

Képek
Videók

2022.02.20 Yosihiro

Internátus 7. évad 15. rész

"Itt a vége, fuss el véle" címszóval illethetném ezt a befejező részt. Igazából a legnagyobb veszteség Fermin, számomra pont ő érdemelte volna meg a boldogságot. A történetvezetést pedig igazából nem értettem, hogy miért kellett így összecsapni a végét és a kedvenc hősömmel így kibabrálni. Jobbat érdemelt volna ez a sorozat, és egy igazi, teljesen boldog befejezést. Ez a hősies befejezés szerintem nem tükrözi azt, hogy Héctor pl. visszatér, ez valahogy nem került jól szinkronba, bár tudom, kell a drámai bele, de valahogy másképp oldottam volna meg. Mindenki megtalálja a boldogságot és szerelmet, a gonoszok elnyerik méltó büntetésüket. A legpozitívabb talán Paula és anyukája találkozása plusz Iván megmenekülése is. Csak ajánlani tudom ezt a spanyol sorozatot, szerintem mindenki megtalálja benne a neki megfelelő karaktert vagy történést. Talán még egy évadot el tudnék képzelni az utózöngékről, a boldogságokról és arról, hogy pl. Jacintával mi lett, vagy Victoria érdeklődött a hadsereg fiatal katonája iránt stb. Szóval ezeket már mi, nézők képzeljük el, ezt már a mi képzeletünkre bízzák. Üdv, Yosi