Ének az esőben

Singin' in the Rain

2019.09.07 Interfectorem Sabnock

Aranyos,és kellemes hangulatú mozi.A zenék fantasztikusak,és ma is simán dúdolhatóak.Gene Kelly fantasztikus táncos,mai napig le tud nyűgözni.

2016.01.25 juhasz-david93

Véleményem szerint a legnagyszerűbb zenés film, amit valaha gyártottak. Nem hoz semmi újat, de nem erőlködik, nem izzadságszagú - csak épp elvarázsolja a nézőt a brilliáns számokkal, a romantikus történettel.

2015.07.26 one1970

A némafilm-hangosfilm átmenet külön tetszett, szerintem az óriásit dobott a filmen, azon kívül hogy a dalok és a táncok is remekek. Főleg az esőben sétálós-szám tetszik. :)

2016.03.09 citizenfour99

Szórakosztató film , nekem nagyon bejött rengeteg pazar, vicces jelenettel. Abszolút pozitív film.

2015.05.25 Henczi

Nagyon aranyos élettel teli film ami a mai filmek között is megállja a helyét. Vidam, szórakoztató. Tobbszor láttam de minden alkalommal élményt nyújt!

2016.07.25 N.Béla

Klassz romantikus musical, klasszikus stílusú érdekes megoldású és hátterű. Mégsem igazán az én szájízemnek való. Nem nekem való, hogy alig történéssel egy egész filmen keresztül énekeljenek majdnem a semmiről. De a színészek és a számok jók benne, így egy férfiembernek is nézhető:D

2016.07.24 Igob1

Gyönyörű romantikus vígjáték. Még nagyon rég láttam először, de azóta már számtalanszor újranéztem, mert egyszerűen megunhatatlan. A musical stílusú filmek amúgy is nagy kedvenceim. A zenéi még jó sokáig fennmaradnak még, az biztos.

2015.12.29 sepsiklaudia

kiváló dalok, kiváló zene, kiváló táncok kedves történetbe foglalva

2016.04.25 Zsóka

Nagyon szeretem, eszméletlenül jól táncolnak benne, és jók a poénok...régi film de többször láttam, a mai napig csodás élmény minden alkalommal!

2015.07.25 evaka3355

2015.02.16 musseln9

Musical a javából, a legjobb korból, a legjobb színészekkel. Vidám, pörgős, dallamos.

2015.08.07 byvike70

Klasszikus és szórakoztató, a tánc persze tökéletes, a dal szintén, bla-bla-bla.... :)

2015.02.10 Katie75

Imádom,sokszor éneklem a zenéit.Csak úgy fürdőszobai módba. Egy örök klasszikus, amit nem lehet megunni, a zseniális alakításokról nem is beszélve.

2015.05.09 totykos

Tudom, hogy ez elvileg egy klasszikus, és az ilyet mindenkinek kötelező szeretni, de engem a magam részéről kiver a víz ettől a rengeteg éneklős-táncos giccstől, ami ebből folyik. Nagyon nem szeretem, és talán ideje lenne leépíteni kicsit ennek a filmnek a kultuszát.