Ernest suliba megy

Ernest suliba megy

Ernest Goes to School
Videók

Ernest barátunk világ életében kétbalkezes- és két ballábas srác hírében állt. Most választania kell: vagy diplomát szerez, vagy elbocsátják állásából. Ernest, hogy megpróbálja jelenlegi, mínusz nullás intelligenciáját növelni, igénybe veszi két őrült kutató találmányát, az Atomfifikus Eszecskegyorsítót. A hatás nem marad el! Mit gondolnak mi fog kisülni Ernest felturbózott gógyijából?

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier: 1994.12.14.
Több

A közhiedelemmel ellentétben ezt a filmet nem kizárólag VHS-en adták ki, először 1994. június 10-én mutatták be, és 1994 augusztusáig maradt a mozikban. Ez azt jelentené, hogy technikailag a következő Ernest film, az Ernest nagy dobása (1995) az első, amely közvetlen videón jelent meg.Szerző: Thibo84

A birkózó jelenet során Ernest megemlíti: "A Hulkstert legyőzte a The Ultimate Warrior". Jim Varney négy évvel később Hulk Hogannal játszott A 3 nindzsa nem hátrál című filmben.Szerző: Thibo84

Ez az utolsó alkalom, hogy Coke Sams társul egy Ernest filmhez.Szerző: Thibo84

Nem ez az egyetlen film, amikor Bill Byrge Bobby szerepében jelenik meg egy Ernest témájú produkcióban. Hat évvel korábban ez a karakter diákként jelent meg bátyjával, Chuckkal együtt a Hey, Vern, It's Ernest!-ben (1988).Szerző: Thibo84

Mr Bean és Pee wee Herman mellett Ernest P Worrellt minden idők egyik legnagyobb családi szórakoztatójának tartják.Szerző: Thibo84