Ernest nagy dobása

Ernest nagy dobása

Slam Dunk Ernest
Videók

Ernest (Jim Varney) vágya, hogy profi kosárlabda játékos legyen, ám elég ügyetlen a sportban. Egy szerencse folytán azonban szuperképességre tesz szert, így igazi profi lesz.

(indingo)

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier: 1995.06.20.
Több

Vacsora közben Ernest azt mondja, hogy soha nem volt olyan étteremben, ahol nem volt ablak. Az Ernest Goes To Jail című filmben egy barátjával ellátogat egy divatos étterembe.Szerző: Thibo84

Ez az egyetlen film, amelyet Daniel Butler írt, színészként azonban szerepelt az első négy Ernest filmben, különböző karaktereket játszva, valamint a Hey, Vern! It's Ernestben (1988).Szerző: Thibo84

Stacy Williams utoljára készített Ernest filmet. Az Ernest Goes to Camp (1987) óta producer volt.Szerző: Thibo84

Az egyetlen Ernest film, melynek angol címe (Slam Dunk Ernest) nem az Ernest szóval kezdődik.Szerző: Thibo84

Ez az Ernest film négyszer került DVD-re. A Walt Disney Studios Home Entertainment 2003. augusztus 5-én adta ki, majd a Lions Gate Entertainment 2007. március 23-án jelentette meg újra. A Disney 2008. február 10-én, az Ernest 2-Movie Collection részeként, az Image Entertainment 2012. június 5-én, az Ernest's Wacky Adventures 2. kötet részeként adta ki újra.Szerző: Thibo84