Gyerekjáték

dulkap   2015. 07. 05.

Sosem fogom megérteni, hogy egy vígjátékba miért kell berakni valami drámai részt is a vége felé. Miért nem lehet egy vígjáték elejétől a végéig vígjáték?! A film valóban egy könnyed kis film, időnként vicces dolgokkal. Kár, hogy az elején aranyos kislány a film előrehaladtával egyre irritálóbb a hálátlanságával és önzőségével.

dailyfilmsan   2019. 03. 22.

Pocsék volt. A kisgyerek kicsit sem volt aranyos, kb. a legrosszab rémálmomban vannak ilyen gyerekek, akik követelőznek és mindent tönkretesznek. Nem nagyon feküdt a sziklának szerintem ez a szerep. Persze egyszer meg lehet nézni, de nekem nem teszett, úgyhogy a jövőben messziről kerülöm.

Fanni11   2016. 08. 01.

Dwayne mint super apa akivel az elet olyan mint egy jatszoter!!! Melyik lany ne almodna ilyenrol!!!