Ernest nagy dobása

Slam Dunk Ernest
Videók

Vacsora közben Ernest azt mondja, hogy soha nem volt olyan étteremben, ahol nem volt ablak. Az Ernest Goes To Jail című filmben egy barátjával ellátogat egy divatos étterembe.Szerző: Thibo84

Ez az egyetlen film, amelyet Daniel Butler írt, színészként azonban szerepelt az első négy Ernest filmben, különböző karaktereket játszva, valamint a Hey, Vern! It's Ernestben (1988).Szerző: Thibo84

Stacy Williams utoljára készített Ernest filmet. Az Ernest Goes to Camp (1987) óta producer volt.Szerző: Thibo84

Az egyetlen Ernest film, melynek angol címe (Slam Dunk Ernest) nem az Ernest szóval kezdődik.Szerző: Thibo84

Ez az Ernest film négyszer került DVD-re. A Walt Disney Studios Home Entertainment 2003. augusztus 5-én adta ki, majd a Lions Gate Entertainment 2007. március 23-án jelentette meg újra. A Disney 2008. február 10-én, az Ernest 2-Movie Collection részeként, az Image Entertainment 2012. június 5-én, az Ernest's Wacky Adventures 2. kötet részeként adta ki újra.Szerző: Thibo84

Az utolsó Ernest film, melyet a Touchstone Pictures adott ki.Szerző: Thibo84

Amikor Ernest és csapata másokkal játszik, "ismerős" nevek láthatók: Kikakee Fish (Kikakee volt a tábor neve az Ernest táborozni megyben (1987)), Tulip Brothers Hardware (Tulip volt Tom és Bobby vezetékneve az Ernest Scared Stupidban (1991)) és Trantor Dairy (Trantor volt a troll neve az Ernest Scared Stupidban (1991)).Szerző: Thibo84