Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

beero88   2016. 01. 17.

Nagyon véres és nagyon beteg anime. Csakis azoknak lehet ez gyöngyszem kik kedvelik a brutálisabb műfajt mert ez ízzig vérig az a téma. Egyébként nem mellékesen a története is nagyon tetszetős.

Mirci   2015. 02. 11.

Ritkán nézek animét, de erre felfigyeltem és megnyaltam mind a tíz ujjam. Remek karakterek, jó sztori és cseppet sem unalmas akcióelemek.

Phalanx   2015. 01. 09.

Nekem ez kevés a boldogsághoz. Animációs alakok felnőtteknek, szende szemmel játszanak el felnőttes szerepeket, gyilkolnak és kínlódnak.

A Stranger Things alkotói bevallották, hogy az egész sorozatra, és különösképp "Eleven" karakterére nagy hatással volt az Elfen Lied.

(JokerOmen)

Az animében szereplő "Nana" az eredeti "Elf Dal" ( Goethe egyik alkotása, melyről az anime is a címét kapta ) szereplője.

(JokerOmen)