Kiseijû: Sei no kakuritsu (2014)

Kiseijû: Sei no kakuritsu

Kiseijû: Sei no kakuritsu
Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

Deku   2017. 08. 22.

Nagyon kegyetlen ez az anime, a humoros részek is úgy hatnak mint valami kifordított beteg poén. Viszont nekem nagyon tetszett ez a morbid és pörgős anime.

beero88   2016. 01. 16.

Nagyon durva anime, eléggé vére és elmebeteg tud lenni. A világ amit lefest természetesen elképzelhetetlen és durva. Szerintem ennél jobban nem tudták volna megkreálni. A rajzolási technika elég szép korához hű.

bgnz367   2017. 04. 19.

Ebben az animében amiből nincs hiány az a brutalitás a vér és a kegyetlenség. Izgalmas és érdekfeszítő a története ami naggyá teszi ezt a művet. Nagyon kedveltem.

Zoer8993   2017. 05. 26.

A lehető legbrutálisabb animék közé tartozik. Egyáltalán nem a fiatalabb korosztályt célozza meg a történettel. Erősebb idegzet kell ahhoz a brutalitáshoz ami ebben a sztoriban zajlik.

vinetty93   2016. 01. 07.

Ezt az anime-t is nagy kedvenceim között tartom számon mivel pont annyira elborult amennyire kell. A grafikája bőven megfelel egy 2014-es anime-nek. Én személy szerint nagyon szerettem remélem lesz következő évad is.

Mindenképpen izgalmasan kidolgozott, gyönyörű és érdekfeszítő műről van szó. Csak ajánlani tudom, ha szerettek gondolkodni is. több»