The Eurovision Song Contest

The Eurovision Song Contest
Képek
Videók

2019.01.28 harnas1207 Nézhetetlen

Kezdetben a dalfesztivál egy érdekes és izgalmas verseny volt. Kedvenc énekes nélkül is élvezhető volt a show. Évről évre a képernyőhöz szögezett bennünket. Aztán 5-6 éve megváltozott minden, és a zenei verseny a háttérbe szorult. Jelenleg az Eurovíz... Több

2018.04.20 indingo

Nagyon közeledik a 2018-as verseny. Végig szambázva a dalokon a magyar eléggé kitűnik és nem is egy rossz dallamú nóta. Sok sikert a fiúknak, megdolgoztak a sikerért.

2016.04.12 Szilonka

Mindig megfogadom, hogy nem nézem, de aztán valahogy mégis leülök a TV elé. Az országok már tényleg mindennel próbálkoznak kezdetben csak zenészeket hoztak, utána már nénikék dalolásztak, tavaly meg értelmi fogyatékosokkal próbálkoztak...

2016.02.20 Lonka

Mindig nézem a hazai válogatót és a nemzetközi versenyt, bár mindig felidegesítem magam. A nagy versenyen úgyis a mindig a tagországok egymásra szavaznak tökmindegy milyen a dal.

2017.12.09 Greeta

A 2018-as felhozatal első hallásra elég gyenge. Semmi izgalmasat nem hallottam. Többen népi motívumos zenével készültek, talán abban még látok fantáziát.

2016.04.02 Annuska

Kíváncsi vagyok idén mire visszük Freddivel. A mezőny - szerintem - nem túl erős, elég sok a női induló, nekünk ez mindenképpen jó. A spanyol lány dalát nyomatják a fórumokon, ahogy eddig olvastam. Ha tippelnek kéne ő nyer, bár nekem egyáltalán nem tetszik, eléggé gagyi. Magunkat 5be várom.

2016.02.27 H.a.n.n.a

Érdekes dalok szoktak lenni a műsorban. Már mindennel próbálkoznak az országok öreg nénikkel, értelmi fogyatékosokkal. Sajnos nem igazán a dalokról szól a verseny, azt sem mondanám hogy a látványról, inkább melyik ország melyikkel van jóba.