A főszerep

Famous in Love

2020.08.24 Szilonka

Az ezer arcú Bella Thorne, ja nem mindig ugyanolyan fejet vág. Az a rész, hogy miként válik egy ismeretlen, szárnyait bontogató színésznőből világsztár még érdekes is volt.

2018.09.12 ArpiHajdu és Réci

Vasalás közben, fél szemmel nézve élvezhető A főszerep

Nehéz értékelni egy olyan sorozatot, amelyet láthatóan folytatni szerettek volna a készítők (hiszen konkrétan függő véggel zárul a második évad), de a közönség nem volt rá kíváncsi. Amit végül láthattunk belőle, az egy kellemes csajos történet a sztá... Teljes kritika

2019.03.17 indingo

Még csak az első évadon vagyok túl. Kicsit szappanoperás az egész, de az évadzáró 10 perce izgalmasabb volt, mint a teljes évad, így a második évadot is megnézem.

2019.12.30 TomÁcs

Csodálom, hogy több évadot is megélt a sorozat, mert igencsak semmitmondó a története. Nagy fordulatok, drámák nem voltak benne.

2019.08.16 Lonka

Ennyi idegesítő karaktert egy sorozatban régen láttam, de tényleg nincs egy normális figura sem a filmben. A főszereplő lány, ki maga sem tudja mit akar, a legjobb haver aki egy papucs, a ribi barátnő.

2019.08.06 Greeta

Az első pár rész tetszett, de után brutálisan leült a történet és a sorozatban a film jelenetek unalmasak voltak.

2019.03.12 Timcsi

A részek előrehaladtával egyre jobb lett. Érdekes a filmben a film elképzelés. Bellának is jól állt a szerep.

2017.04.21 ollókéz

Nekem az egyik legnagyobb kedvencem, nagyon érdekes módon tárja fel az emberi lélek, és az emberi kapcsolatok mélységeit. Mintha a főszereplő egyre inkább elszigetelődnek mindentől, ami a korábbi élete volt, pusztán a hírnévnek köszönhetően. Ez egy nagyon érdekes kettősség. Érdemes megnézni!

2019.04.20 petraszab

A szerelmi szál nagyon kis lagymatag volt, a főszereplő se tudta, mit csináljon. A forgatásos részek is helyenként kicsit unalmasak voltak.

2017.05.02 MiAzAki

Nagyon nehezen indul be a cselekmény, és nem vagyok róla meggyőződve, hogy érdemes kivárni. A főszereplő karakter, annak ellenére, hogy ő van az egész koncepció középpontjába, szerintem nagyon felszínesen van kidolgozva, még ennél is jobban bele lehetett volna menni a témába, csak valamiért olyan összecsapottnak érzem.

2017.05.31 piggybanco

Személy szerint nagyon jónak tartom ezt a sorozatot. Amellett, hogy a főszereplők szimpatikusak, a kevésbé azok felnyitják a nézők szemét és ezáltal emlékeztetik őket arra, hogy milyen fontos is az emberiesség, a bajtársiasság valamint a legfontosabb... Több

2017.04.19 vejunkanew

Hullámzó a színvonala, alapvetően izgalmas, de annyira triviálisak a jelentek, és a dialógusok, hogy sokszor unalmassá válik. Korrekt, ámde felejthető sorozat, nem igazán "nézeti magát."