Advertisement

A főszerep (2017)

Famous in Love

A főszerep

TomÁcs   2019. 12. 30.

Csodálom, hogy több évadot is megélt a sorozat, mert igencsak semmitmondó a története. Nagy fordulatok, drámák nem voltak benne.

ArpiHajdu és Réci   2018. 09. 12.

Vasalás közben, fél szemmel nézve élvezhető A főszerep

Nehéz értékelni egy olyan sorozatot, amelyet láthatóan folytatni szerettek volna a készítők (hiszen konkrétan függő véggel zárul a második évad), de a közönség nem volt rá kíváncsi. Amit végül láthattunk belőle, az egy kellemes csajos történet a sztárrá válásról Hollywoodban, a szokásos tündérmesével tálalva (a teljesen hétköznapi kislány besétál egy castingra és azonnal meglátják benne az őstehetséget, ehhez nem kell mást tennie, csak szépen rebegtetni a szempilláját). Hősünk egy darabig még próbál egyensúlyozni a korábbi és az új élete között (bejár az egyetemre, de természetesen akadnak tanárok, akiknek nem elég jó indok egy elmaradt házi dolgozatra az, hogy éppen filmet forgattam), közbe... több»

indingo   2019. 03. 17.

Még csak az első évadon vagyok túl. Kicsit szappanoperás az egész, de az évadzáró 10 perce izgalmasabb volt, mint a teljes évad, így a második évadot is megnézem.

Lonka   2019. 08. 16.

Ennyi idegesítő karaktert egy sorozatban régen láttam, de tényleg nincs egy normális figura sem a filmben. A főszereplő lány, ki maga sem tudja mit akar, a legjobb haver aki egy papucs, a ribi barátnő.

Timcsi   2019. 03. 12.

A részek előrehaladtával egyre jobb lett. Érdekes a filmben a film elképzelés. Bellának is jól állt a szerep.

A sorozatot gyártó Freeform a premier napján az összes részt elérhetővé tette az interneten.

Az Indul a risza! után ez Bella Thorne első televíziós főszerepe.

A sorozat Rebecca Serle azonos című regényének adaptációja.