A főszerep

MiAzAki

1. évad (2017) - 10 epizód
2. évad (2018) - 10 epizód
Bella Thorne

Egy főiskolás lányról (Bella Thorne) szól a történet, aki váratlanul megkapja egy hollywoodi kasszasiker főszerepét. A Rebecca Serle regényéből készült szériát a Hazug csajok társaságának forgatókönyvíró-producere, I. Marlene King jegyzi.A 2017-ben indult sorozat egy átlagos főiskolás… Több

Premier: 2017.04.18.

KULCSSZAVAK

2020.08.24 Szilonka

Az ezer arcú Bella Thorne, ja nem mindig ugyanolyan fejet vág. Az a rész, hogy miként válik egy ismeretlen, szárnyait bontogató színésznőből világsztár még érdekes is volt.

2018.09.12 ArpiHajdu és Réci

Vasalás közben, fél szemmel nézve élvezhető A főszerep

Nehéz értékelni egy olyan sorozatot, amelyet láthatóan folytatni szerettek volna a készítők (hiszen konkrétan függő véggel zárul a második évad), de a közönség nem volt rá kíváncsi. Amit végül láthattunk belőle, az egy kellemes csajos történet a sztá... Teljes kritika

2019.03.17 indingo

Még csak az első évadon vagyok túl. Kicsit szappanoperás az egész, de az évadzáró 10 perce izgalmasabb volt, mint a teljes évad, így a második évadot is megnézem.

2019.12.30 TomÁcs

Csodálom, hogy több évadot is megélt a sorozat, mert igencsak semmitmondó a története. Nagy fordulatok, drámák nem voltak benne.

2019.08.16 Lonka

Ennyi idegesítő karaktert egy sorozatban régen láttam, de tényleg nincs egy normális figura sem a filmben. A főszereplő lány, ki maga sem tudja mit akar, a legjobb haver aki egy papucs, a ribi barátnő.

A sorozatot gyártó Freeform a premier napján az összes részt elérhetővé tette az interneten. Szerző: hp

Az Indul a risza! után ez Bella Thorne első televíziós főszerepe. Szerző: hp

A sorozat Rebecca Serle azonos című regényének adaptációja. Szerző: hp

A Famous in Love forgatása 2016. július 13-án kezdődött meg, és október 18-án ért véget. Szerző: hp

A sorozat pilotját 2015. novemberében forgatták. Az ABC 2016. április 7-én adott zöld utat a szériának.Szerző: hp