A főszerep (2017)

Famous in Love

A főszerep

ArpiHajdu és Réci   2018. 09. 12.
Vasalás közben, fél szemmel nézve élvezhető A főszerep

Nehéz értékelni egy olyan sorozatot, amelyet láthatóan folytatni szerettek volna a készítők (hiszen konkrétan függő véggel zárul a második évad), de a közönség nem volt rá kíváncsi. Amit végül láthattunk belőle, az egy kellemes csajos történet a sztárrá válásról Hollywoodban, a szokásos tündérmesével tálalva (a teljesen hétköznapi kislány besétál egy castingra és azonnal meglátják benne az őstehetséget, ehhez nem kell mást tennie, csak szépen rebegtetni a szempilláját). Hősünk egy darabig még próbál egyensúlyozni a korábbi és az új élete között (bejár az egyetemre, de természetesen akadnak tanárok, akiknek nem elég jó indok egy elmaradt házi dolgozatra az, hogy éppen filmet forgattam), közbe... több»

indingo   2019. 03. 17.

Még csak az első évadon vagyok túl. Kicsit szappanoperás az egész, de az évadzáró 10 perce izgalmasabb volt, mint a teljes évad, így a második évadot is megnézem.

Timcsi   2019. 03. 12.

A részek előrehaladtával egyre jobb lett. Érdekes a filmben a film elképzelés. Bellának is jól állt a szerep.

petraszab   2019. 04. 20.

A szerelmi szál nagyon kis lagymatag volt, a főszereplő se tudta, mit csináljon. A forgatásos részek is helyenként kicsit unalmasak voltak.

ollókéz   2017. 04. 21.

Nekem az egyik legnagyobb kedvencem, nagyon érdekes módon tárja fel az emberi lélek, és az emberi kapcsolatok mélységeit. Mintha a főszereplő egyre inkább elszigetelődnek mindentől, ami a korábbi élete volt, pusztán a hírnévnek köszönhetően. Ez egy nagyon érdekes kettősség. Érdemes megnézni!

Bella Thorne

A sorozatot gyártó Freeform a premier napján az összes részt elérhetővé tette az interneten.

Az Indul a risza! után ez Bella Thorne első televíziós főszerepe.

A sorozat Rebecca Serle azonos című regényének adaptációja.