A főszerep (2017)

Famous in Love

ArpiHajdu és Réci   2018. 09. 12.

Nehéz értékelni egy olyan sorozatot, amelyet láthatóan folytatni szerettek volna a készítők (hiszen konkrétan függő véggel zárul a második évad), de a közönség nem volt rá kíváncsi. Amit végül láthattunk belőle, az egy kellemes csajos történet a sztárrá válásról Hollywoodban, a szokásos tündérmesével tálalva (a teljesen hétköznapi kislány besétál egy castingra és azonnal meglátják benne az őstehetséget, ehhez nem kell mást tennie, csak szépen rebegtetni a szempilláját). Hősünk egy darabig még próbál egyensúlyozni a korábbi és az új élete között (bejár az egyetemre, de természetesen akadnak tanárok, akiknek nem elég jó indok egy elmaradt házi dolgozatra az, hogy éppen filmet forgattam), közben a barátai is szépen lassan eltávolodnak tőle, de szájbarágósan megkapjuk, ez így természetes, hiszen ő már egy új világba csöppent bele, ahova nem viheti magával az átlagembereket, akik ráadásul szintén filmes karrierre vágynak, így gyerekes féltékenykedésből is kapunk eleget, de ez is olyan erőtlen, hogy szinte semmi értelme nincs. Tény, hogy elég nehezen indul be a sztori, rétestészta módjára nyúlik az eleje, s azt kell mondjam, nem a főszereplők a legizgalmasabb karakterek. Engem sokkal jobban érdekelt Alexis vagy éppen Cassie sztorija, mint Paige és Rainer lassan alakuló szerelmi vívódása, s a szerelmi három-, négy-, ötszögek. A szereplők nem eléggé izgalmasak, s a színészek nem játszanak olyan jól, hogy azt mondjam, ez egy jól sikerült sorozat lenne, főleg olyan, amit a közös készítők miatt a Pretty little liars és a Gossip girl utódjaként emlegetnek (még ha el is tekintünk a lezáratlanságtól, ami szintén elég nagy baki, ennyire biztosak voltak a folytatásban? Ciki). Bella Thorne gyönyörű, ehhez kétség sem fér, de ez szánalmasan kevés a sikerhez. Vasalás közben, fél szemmel nézve (valószínűleg nem maradsz le semmiről) teljesen jó, komoly tartalmat nem kell várni tőle. Akit meg zavar, hogy egyszercsak vége lesz és nincs tovább, az ne is kezdjen bele.

ollókéz   2017. 04. 21.

Nekem az egyik legnagyobb kedvencem, nagyon érdekes módon tárja fel az emberi lélek, és az emberi kapcsolatok mélységeit. Mintha a főszereplő egyre inkább elszigetelődnek mindentől, ami a korábbi élete volt, pusztán a hírnévnek köszönhetően. Ez egy nagyon érdekes kettősség. Érdemes megnézni!

piggybanco   2017. 05. 31.

Személy szerint nagyon jónak tartom ezt a sorozatot. Amellett, hogy a főszereplők szimpatikusak, a kevésbé azok felnyitják a nézők szemét és ezáltal emlékeztetik őket arra, hogy milyen fontos is az emberiesség, a bajtársiasság valamint a legfontosabb, a szeretet. Szórakoztató, érdeklődést keltő. Nagyon tetszik, mindenkinek ajánlom.

MiAzAki   2017. 05. 02.

Nagyon nehezen indul be a cselekmény, és nem vagyok róla meggyőződve, hogy érdemes kivárni. A főszereplő karakter, annak ellenére, hogy ő van az egész koncepció középpontjába, szerintem nagyon felszínesen van kidolgozva, még ennél is jobban bele lehetett volna menni a témába, csak valamiért olyan összecsapottnak érzem.

vejunkanew   2017. 04. 19.

Hullámzó a színvonala, alapvetően izgalmas, de annyira triviálisak a jelentek, és a dialógusok, hogy sokszor unalmassá válik. Korrekt, ámde felejthető sorozat, nem igazán "nézeti magát."

Bella Thorne

A sorozatot gyártó Freeform a premier napján az összes részt elérhetővé tette az interneten.

Az Indul a risza! után ez Bella Thorne első televíziós főszerepe.

A sorozat Rebecca Serle azonos című regényének adaptációja.