Gyermek az időben (1986)

Flight of the Navigator

atombence   2019. 06. 30.
Máig imádom, nem is kicsit...

Az egyik legjobb sci-fi alkotás amiben Joey Cramer valaha szerepelt, először és utoljára. Idejétmúlt már, de ha egyszer láttad pár év múlva hiányolni fogod. Többet lehetett volna még beletenni, de költségvetési gondok miatt elmaradt, újraforgatni pedig a Disney nem szerette volna....

Charvi30   2017. 02. 05.

Egy egészen tűrhető sci-fi a nyolcvanas évek szellemében. Veronica Cartwright nekem sosem volt szimpatikus, már az Alien filmben sem, ellenben Joey Cramer nagy karizmatikus szereplőként tűnt fel előttem.

nikla113   2016. 02. 22.

Egy abszolút kihasználatlan potenciál, ha nem harminc évvel ezelőtt készült volna a film amondó lennék, hogy egy folytatásban ki lehetett volna küszöbölni, de így. Talán egy örökre kihagyott lehetőség marad csupán. Kár érte.