Star Wars: Ewoks - Harc az Endor Bolygón

Star Wars: Ewoks - Harc az Endor Bolygón

Ewoks: The Battle for Endor
Luxury

A martalócok rajtaütnek egy ewok falun, és ellopnak egy energiaforrást, amelyről azt hiszik, hogy az varázserúvel bír. Wicket segít Cindelnek elmenekülni a gonosz boszorkány, Charal elől, és barátságot kötnek egy remetével, aki segíthet megmenteni a… Több

Rendező: Jim Wheat, Ken Wheat
Forgatókönyvíró: Ken Wheat, Jim Wheat, George Lucas
Premier: 1985.11.24.

2023.08.19 Ergit

Amikor elkészül a fő mű, és rájönnek a film készítői, hogy lehetne itt ezekkel a figurákkal még egy történetet elmesélni, ami kedves, ami izgalmas is, és szerethető!

2022.11.08 Timon

Star Wars Vintage

Ami ritkaság meg is maradt az 1970-es, '80-as évekbeli Star Wars különkiadásokból, azokat nehéz ma már megtalálni. Az ilyen gyöngyszemek megbecsülésre méltók, ha bizonyos esetekben másért nem is, a retró hangulatért. Igaz, hogy nem egy nagyvásznas Star Wars, de a varázsa hamisítatlan. Jó volt látni Wicketet, az ewokot egy csapat új szereplő körében, köztük a főhős kislánnyal, a kunyhó gazdájával és egy szuperfürge lénnyel. Még a gonosz varázslónő sem volt rossz igazából. A mentőakciós résznél, amikor menekülnek a várból, kicsit az Egri csillagokat juttatta eszembe. 10/10

2022.02.04 BoBamburg

Szerintem jobb is volt valamicskét, mint az előző rész. Én legalábbis tökre bírtam a Harc az Endor Bolygón-t. Tök laza, könnyed, jópofa, egyedül nézve is oké, de úgy az igazi, ha az ember pár sörrel és haverokkal ül neki.

2016.06.20 Pirospingu

Nos ez egy rossz George Lucas film. Furcsa, talán ez a legjobb szó rá.

2015.12.29 Luxury

Gyermekkoromban láttam először, így kedves mese számomra attól függetlenül, hogy elég sok vérengzős elemet tartalmaz. Felnőttként sok szép dolgot is átad a film.

(2015. 10. 25.)
Star Wars: Ewoks- Harc az Endor bolygón
Két rendezője is volt a filmnek, mégsem tudtak egy épkézláb történetet összehozni, George Lucas sem erőltette meg magát, ezért eléggé felejthetőre sikeredett ez az alkotás. Több