Pirospingu   2016. 06. 20.

Nos ez egy rossz George Lucas film. Furcsa, talán ez a legjobb szó rá.

Luxury   2015. 12. 29.

Gyermekkoromban láttam először, így kedves mese számomra attól függetlenül, hogy elég sok vérengzős elemet tartalmaz. Felnőttként sok szép dolgot is átad a film.

Kriszta   2015. 05. 22.

Na én ezt a filmet nem tudom hova tenni. Vannak benne, űrhajók, boszorkányok, ewokok, csontváz szerű gonosz lények stb... Jó nagy katyvasz. Nem véletlenül nem futott be nagyon nagy karriert a film, kicsit olyan mint egy zs-kategóriás star wars koppintás. Inkább a fiatalabb korosztálynak ajánlom.

Két rendezője is volt a filmnek, mégsem tudtak egy épkézláb történetet összehozni, George Lucas sem erőltette meg magát, ezért eléggé felejthetőre sikeredett ez az alkotás. több»