Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

Norbert93   2019. 02. 24.

Ma már talán kicsit idejétmúlt, mint klasszikus lenne, de akkoriban nagyon jó filmként tartottam számon. Talán a nosztalgia miatt vagy talán azért mert még nálam mindig megállja a helyét, de én kifejezetten jó filmként tartom számon.

Rajkó   2017. 01. 30.

Klasszikus, szerintem egyszer érdemes megnézni. Hurt jól játszik és a többi színész is jól hozza a karaktert. A sztori habár kissé unalmas, de a kivitelezés kárpótolja az embert.

lakilúk   2015. 12. 09.

Izgalmas sci-fi, még régebben láttam, de újranézve is érdekes volt. Szerintem fordulatokban gazdag, jó szereposztással és dinamikus történettel felruházott film. A műfaj kedvelőinek szerintem tetszeni fog.

Eredetileg Sean Patrick Flaneryt vették fel Don West szerepére, azonban még a próbák alatt elköszöntek tőle amiatt, mert úgy gondolták túlságosan is hasonlít William Hurtre. Később felajánlották ezt a szerepet Matthew Perrynek is, de végül Matt LeBlanc lett a befutó.

Az első robot a filmben két tonnát nyomott és 8 ember kellett az irányításához.

Heather Graham a forgatás idején a rendezővel, Stephen Hopkinsszal randizgatott.