Lost in Space - Elveszve az űrben

Lost in Space - Elveszve az űrben

Lost in Space

A Robinson család az űrbe készült, hogy harcoljon az emberiség túléléséért. Most azért küzdenek, hogy elég sokáig éljenek ahhoz, hogy megtalálják a hazavezető utat.

(szarka84)

Forgatókönyvíró: Irwin Allen
Premier (HU): 1998.12.03.

2019.02.24 Norbert93

Ma már talán kicsit idejétmúlt, mint klasszikus lenne, de akkoriban nagyon jó filmként tartottam számon. Talán a nosztalgia miatt vagy talán azért mert még nálam mindig megállja a helyét, de én kifejezetten jó filmként tartom számon.

2017.01.30 Rajkó

Klasszikus, szerintem egyszer érdemes megnézni. Hurt jól játszik és a többi színész is jól hozza a karaktert. A sztori habár kissé unalmas, de a kivitelezés kárpótolja az embert.

2015.12.09 lakilúk

Izgalmas sci-fi, még régebben láttam, de újranézve is érdekes volt. Szerintem fordulatokban gazdag, jó szereposztással és dinamikus történettel felruházott film. A műfaj kedvelőinek szerintem tetszeni fog.

Eredetileg Sean Patrick Flaneryt vették fel Don West szerepére, azonban még a próbák alatt elköszöntek tőle amiatt, mert úgy gondolták túlságosan is hasonlít William Hurtre. Később felajánlották ezt a szerepet Matthew Perrynek is, de végül Matt LeBlanc lett a befutó. Szerző: rbernadett

Az első robot a filmben két tonnát nyomott és 8 ember kellett az irányításához. Szerző: rbernadett

Heather Graham a forgatás idején a rendezővel, Stephen Hopkinsszal randizgatott. Szerző: rbernadett

Gary Oldman volt az első, aki aláírta a szerződést, kihasználván a lehetőséget, hogy szerepelhet egy családi filmben. Szerző: rbernadett