Atomcsapat

Atomcsapat

Mighty Morphin Power Rangers: The Movie

Sok száz évvel ezelőtt, Zordon, a legendás hírű interdimenzionális lény, egy távoli galaxisból Angel Grove városába érkezett hogy ott fojtassa tovább a gonosz erői ellen fojtatott véget nem érő harcát. Hű társa, Alpha5 segítségével kiválaszt hat fiatalt és… Több

Rendező: Bryan Spicer
Forgatókönyvíró: John Kamps, Arne Olsen
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Japán, Új-Zéland, Ausztrália
Premier (HU): 1995.08.17.

2019.05.06 Thibo84

Mikor kijött a film, abban az időben hála a sorozatnak, szinte mindenki Power Rangers lázban égett. A film megvolt VHS-n és rongyosra néztem. Alig vártam, hogy nagy vásznon lássam a Dino Zordokat, és először csalódott voltam amiért új robotokat kapta... Több

2016.01.25 szaka123

Klasszikus film. Ma már elég bugyuta technikai megoldásokkal. Régen legalább 100x láttam, de ha mostanában látom, már csak a nosztalgia miatt nézem meg. Aki megnézni, ne számítson nagy filmre!

2015.01.30 kasztni

Hjaj, miért kell mindig erőltetve filmet is csinálni egy menő sorozatból? A főszereplők itt valami furcsa kölykök, a vicces sisakok és a feszes ruhák viszont maradtak, ezért némi nosztalgiát sikerült kiváltania belőlem.

2015.12.23 cvölf

Meg kell hagyni, hogy sikerült az alkotóknak megtartani a színvonalat, és egy illeszkedő darabot készíteni a sorozathoz. Nagyon gagyi :P

A személyzet egyik tagját kórházba küldték, és majdnem meghalt, miután áramütés érte.Szerző: Thibo84

Három pilótafülkét építettek a Ninja Zordokhoz. Az elsőn a Medve és a Farkas Zord, a másodikon a Majom és a Béka, a harmadikon a Daru és a Sólyom osztozott.Szerző: Thibo84

Számos díszlet – köztük Lord Zedd trónterme és Dulcea palotája – alumínium fóliából állt, amit faállványzatokra rögzítettek.Szerző: Thibo84

Eredetileg azt tervezték, hogy a Rangerek – visszatérve a Földre – először Zordont mentik meg, majd helyreállítják a Parancsnokságot, és ezután mennek el Angel Grove-ba. Ezt a sorrendet végül az utómunkálatok során felcserélték.Szerző: Thibo84