I quattro dell'apocalisse

Four of the Apocalypse

A kültéri jeleneteket a Tabernas-sivatagban és Ausztriában vették fel.Szerző: Filmbarbár

A filmet 1974 decemberének eleje és 1975 januárjának közepe között forgatták.Szerző: Filmbarbár

Habár Lynne Frederick itt egy dohányzó nőt játszott, a valóságban utálta a cigarettát.Szerző: Filmbarbár

Tomás Milián annyira beleélte magát a megerőszakolós jelenetbe, hogy Fabio Testi teljesen dühbe jött, és a filmben az arcán tükröződő harag valódi.Szerző: Filmbarbár

A filmben szerepelt volna egy szerelmi jelenet a terhes Bunny és Stubby között, de ezt túlzásnak érezték az alkotók, és végül kimaradt a kész műből.Szerző: Filmbarbár

Lucio Fulci összeveszett Ennio De Concini forgatókönyvíróval, és mivel nem tetszett neki az, amit Concini írt, saját maga gyúrta át az egész történetet.Szerző: Filmbarbár

Lynne Frederick és Fabio Testi nagyon vonzódtak egymáshoz a forgatáson, és miután a színésznő feketelistára került Hollywoodban, Testi azon kevesek közé tartozott, akik nyíltan tudtak szeretettel beszélni róla.Szerző: Filmbarbár

Tomás Milián Charles Mansonról mintázta Chaco figuráját.Szerző: Filmbarbár