
Vélemények (8)
Egész jó focihuligános film, lengyel módra. Látványos, pörgős, bár kicsit talán hosszú lett, de profin össze lett rakva. Csak azért nem öt csillag, mert sablon-történet, rendőr-szál, árulás, gyilkosság stb. Mind-mind volt már más huligán filmekben, de valószínű, ebben van a legjobban megcsinálva.
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
A film a nyers erőszak profi, őszinte bemutatásával tárja elénk a huligánok életét. Hogy ez mennyire valósághű, azt nem tudom. A huliganizmus, mint körítés szerepel egy kemény drog-gengszter-zsaruk háborúban. A cselekmény egy árulás/nem árulás tipród... Több
Elég súlyos film lett a Furioza, kemény, karcos, rendesen odatették a lengyelek. Tisztességes, erős film, jó szívvel ajánlom.