A gengszter, a zsaru és az Ördög

A gengszter, a zsaru és az Ördög

Akinjeon

Egy gengszter és egy zsaru összefog, hogy közös erővel levadásszanak egy sorozatgyilkost.

(Nagy Levente)

Rendező: Won-Tae Lee
Forgatókönyvíró: Won-Tae Lee
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Koreai Köztársaság
Premier: 2019.05.15.

2024.03.04 Gamehun638

Szinte az összes koreai filmnek a lassúságával van a gond. Kifejezetten látványos, de nagyon lassan halad.

2022.02.24 Képkockák

Az alapötlet ötletes, de sajnos a megvalósítással sok baj van. Az akciójelenetek igazán látványosak lettek (mint általában bármelyik koreai akciófilmnél), azonban a krimi/thriller nem lett kellően mély, sem kidolgozott. Hiányoltam azt a bizsergető ér... Több

2021.12.24 BoBamburg

Dél-koreai krimithrillerekkel nehéz mellényúlni, mert ha nem olyan kimagaslóan jó, mint egy Oldboy, még akkor is jó. Így van ezzel A gengszter, a zsaru és az Ördög. Nem kimagaslóan jó darab, de egy kellemes, közepesnél azért erősebb alkotás.

Három díjra jelölték, valamint megnyerte a legjobb filmnek járó díjat a 2019-es Catalonian International Film Festivalon.Szerző: Képkockák

Értékelés: 8.8/10
(2021. 08. 05.)
Baromi szórakoztató alkotás, amit csak ajánlani tudunk mindenkinek, aki szereti a keményebb ázsiai akció-thrillereket. Több

(2019. 10. 29.)
Idén már ne keresd tovább a legjobb zsarufilmet
A The Gangster, the Cop, the Devil a buddy-cop movie-k, és a bűnügyi thrillerek precízen hasított aranymetszésében született, és a műfaj legjobb lapjait tartja a kezében. Több