Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

Attila Herke Nézhetetlen  2020. 01. 01.

Katasztrófa

Szeretem McCarthy filmjeit. Könnyed szórakozást ígérnek. A Charlie angyalai óta nem láttam ilyen okádékot. Mindenképpen megkell nézni hogy tud hol a legalja. A film alkotóit el kellene tiltani. Ennél rosszabb giccs történt, borzasztó rossz színészi alkotások......... Botrányosan rossz.

Lubi   2019. 08. 30.

NagymeNŐK

A bűn királynői egy klasszikus gengsztereposzra nyomokban emlékeztető, álfeminista propagandafilm, mely másfél óra alatt sikeresen rombol le minden próbálkozást a könnyed szórakozásra, ami élvezhetővé tehetné ezt az audiovizuális tévedést, amit a mozik filmként forgalmaznak. Ha a klisékkel tűzdelt, elkapkodott történet vagy a silány, hasonlóan ötlettelen megvalósítás sem lenne elég, a film azt sem képes eldönteni, hogy miről szóljon, vagy mire helyezze a hangsúlyt. Az előzetesek alapján egy hetvenes években játszódó gengszter drámára számítottam női főszereplőkkel. A történet a rövid ízelítők alapján a tavaly bemutatott Özvegyek című filmet idézte. Vagyis bűnöző férjeik elvesztése után a ma... több»

Ms. Akárki   2019. 12. 02.

Nem hittem volna az előzetesek alapján hogy tetszeni fog de imádtam. Nőközpontúságból jeles a filmnek az biztos. Jók a poénok és kiváló a színészgárda. Melissa McCharty egyedül bevonszolja filmet a célba ha kell.

kevelin   2019. 09. 18.

valószínűleg nagyon elfogult vagyok a két főszereplő színésznővel szemben de nekem nayon tetszett a film. nem volt benne túé sok akcio, nem az öldöklésről mint inkább a megoldásokról szólt afilm. nekem mindenesetre nagyon tetszett, és cseppet sem volt kiszámítható...

L.Regina   2019. 08. 26.

A Pokol királynői

A maffiafilmek kedvelői örülhetnek: már a mozikban A bűn királynői című alkotás, amit szerintem mindenképp érdemes megnéznie annak, aki szereti ezt a témát. Ennek a műnek a cselekménye is követi a bevett receptet, a történet szempontjából ne számítsunk nagy fordulatokra! Annyit azért mégis újít a film, hogy ezúttal 3 női szereplőt helyez középpontba. Ennyi változtatással sikerül egy olyan felállást teremtenie, ami újnak hat, és felkelti az érdeklődésünket. No de mi is a sztori? Mint ahogy említettem, egyszerű: Kathy (Melissa McCarthy), Ruby (Tiffany Haddish) és Claire (Elisabeth Moss) férjei az ír maffia vezérei Hell's Kitchenben, de egy elbaltázott meló után lecsukják őket három évre. A nő... több»

Common
Domhnall Gleeson
Domhnall Gleeson
Common

Berloff debütrendezése nem totális kudarc, a rendezőnő, ha mást nem is, legalább atmoszférát képes teremteni, az éjszakai New York panorámája szemet gyönyörködtet, a füstös, bűzös, papírhalmoktól zsúfolt sikátorok, kietlen külvárosok, ütött-kopott lakások vágóképe egész korrekt ’70-es évekbeli időutazással érnek fel, de hiába beszédes a felszín, ha a karakterológiára óhajtozó mélység gyötrően hallgat. több»

Összességében azt mondhatom, hogy A bűn királynői fájóan kihagyott ziccerek egész sora, tengernyi klisével, másodosztályú történetvezetéssel, mely abszolút a stílustalanság és a rutintalanság jegyében született, egy bátortalan rendező bátortalan megvalósításában. több»

Az egyszeri nézőnek, sajnos, kevesebbel kell beérnie: egy közepesnél éppen csak jobb gengszterfilmmel, amelyben eleven és vibráló New York-i utcaképeket látni. több»

A film összbevétele 12 807 291 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 26 065 680 forintot termelt. A hazai mozik összesen 18 139 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Melissa McCarthy egy interjúban elmondta, hogy a Szolgálólány meséjét látva azt gondolta Elisabeth Moss-ról, hogy egy nagyon fegyelmezett és vérprofi színésznő. Bár mindkettő beigazolódott a forgatáson, azonban az is kiderült, hogy Moss egyáltalán nem az a rideg természet, akinek gondolta. Sőt, McCarthyt egyenesen lenyűgözte kolléganőjének lazasága és humora.

Ruby O'Carroll karaktere a korábban csak vígjátékokban játszó Tiffany Haddish első drámai szerepe.

Melissa McCarthy és Tiffany Haddish is elnyerte az Emmy-díjat a legjobb vendégszereplő kategóriájában, ráadásul mindketten a "Saturday Night Live"-ban nyújtott szereplésükkel érdemelték ki a tévés Oscart. Míg McCarthy 2017-ben, Haddish 2018-ban kapta meg az elismerést.