NA

Gerilla
Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

grigoriy1rem   2017. 04. 24.

Akit egyébként is foglalkoztat a téma, annak tetszeni fog, de szerintem egy laikus, olvasatlanabb nézőnek már sokszor semmitmondó lesz. Ez szerintem óriási baki a készítők részéről.

julis   2017. 04. 21.

Sokat vártam ettől a sorozattól, ugyanis elképesztően hangulatosnak ígérkezett. Néhány epizódig lelkesen néztem, hátha beindul, de nem történt semmi. Végig ugyanolyan ötlettelen tartalmilag, mint az elején. Ez nagy csalódás a számomra.

EDUARD98   2017. 04. 19.

Nekem nagyon tetszik. Nagyon jó atmoszférája van a sorozatnak, átjön ez a latin-amerikai hangulat. Mindenkinek nagyon tudom ajánlani!

Idris Elba
Freida Pinto

Ez Freida Pinto első sorozatszerepe.

Freida Pinto karakterét egy valós személy, a politikai aktivista Mala Sen ihlette.

A sorozatot a Brit Fekete Párducok politikai aktivistáinak (Farrukh Dhondy és Darcus Howe) története inspirálta. Mindkét aktivista segítette a produkció körüli munkákat.