Gerilla

Gerilla

Guerrilla

A Gerilla az Oscar-díjas John Ridley (12 év rabszolgaság) új, hatrészes sorozata az Egyesült Királyság politikailag robbanásveszélyes időszakában játszódó szerelmi történet. Az 1970-es évek Londonjában járunk, ahol egy pár kapcsolata próbára tétetik, amikor kiszabadítanak egy politikai foglyot és… Több

Forgatókönyvíró: John Ridley, Misan Sagay
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság
Premier: 2017.04.13.

1. évad (2017) - 6 epizód
Idris Elba

2019.07.09 EDUARD98

Nekem nagyon tetszik. Nagyon jó atmoszférája van a sorozatnak, átjön ez a latin-amerikai hangulat. Mindenkinek nagyon tudom ajánlani!

2017.04.24 grigoriy1rem

Akit egyébként is foglalkoztat a téma, annak tetszeni fog, de szerintem egy laikus, olvasatlanabb nézőnek már sokszor semmitmondó lesz. Ez szerintem óriási baki a készítők részéről.

2017.04.21 julisX

Sokat vártam ettől a sorozattól, ugyanis elképesztően hangulatosnak ígérkezett. Néhány epizódig lelkesen néztem, hátha beindul, de nem történt semmi. Végig ugyanolyan ötlettelen tartalmilag, mint az elején. Ez nagy csalódás a számomra.

Ez Freida Pinto első sorozatszerepe. Szerző: hp

Freida Pinto karakterét egy valós személy, a politikai aktivista Mala Sen ihlette. Szerző: hp

A sorozatot a Brit Fekete Párducok politikai aktivistáinak (Farrukh Dhondy és Darcus Howe) története inspirálta. Mindkét aktivista segítette a produkció körüli munkákat.Szerző: hp

A sorozatot igen pozitívan fogadták a kritikusok világszerte. A RottenTomatoes kritikaösszesítő portálon 85 százalékon áll (2017. április). Szerző: hp