Videók

A vetélkedő során két csapat mérkőzik meg egymással, melynek négyfős tagjai között három ismert televíziós személyiség és egy civil személy található. A nyertes csapat pénznyereményét ez a negyedik tag viheti haza.

(erare)

Szereplők: Sebestyén Balázs
Ország: Magyarország
Premier: 2015.09.12.

2019.05.03 petraszab

Én mindig jót mulatok az adáson. Nem kímélik egymást a szereplők. Ebben a szériában még volt egy civil játékos is, rájöttek hogy tök felesleges.

2017.06.29 indingo

Kedvelhető a műsor, bár sokban függ a meghívott vendégektől. Általában ugyanaz a 8-10 celeb vendég szerepel, én az utolsó játékot szeretem figyelni, hogy ki hogyan oldal meg. Tök komolyan veszi vagy elhülyéskedi az egészet.

2017.07.15 MP170506

Nekem tetszik. Szerintem Balázs nagyon jó műsorvezető. A játékok is nagyon jók, poénos műsor. Ötös!!

2017.11.01 Bazzzsi

Nem olyan rossz műsor, jobb mint a Vundersön és szuperszexi. Jól megszívatják egymást a játékosok és sok egyéb info is kiderül róluk. HAjdú Pétert, meg a SZabó Zsófit mondjuk hanyagolhatnák.

2017.07.27 Lonka

Általában a legfogyatékosabb és legirritálóbb hazai sztárocskákat hívják a műsorba, hogy jól szórakozzon a nép. Nem mondom volt egy-két jó adás, de általában ugyanazok a poénok, szívatások mennek egyik részről a másikra.