Hammer

Egy apának élete legnagyobb kihívásával kell szembenéznie, amikor a fia drogügyletekbe keveredik. A két férfi kíméletlenül elidegenedik egymástól, ám csak együtt tudják megoldani a helyzetet.

(csd)

Forgatókönyvíró: Christian Sparkes
Ország: Kanada
Premier: 2019.12.05.

2020.07.10 Tamás

Nem egészen értem, hogy mi a gondja ezzel a filmmel egyeseknek. Igen, ez nem egy gyors blockbuster, de cserébe izgalmas kérdéseket boncolgat, remek alakítások vannak benne az operatőri munka pedig szerintem egészen kivételes. Ez egy erős négyes a rés... Több

2019.12.28 acey

Hiába a jó alakítások, ettől ez még egy nagyon lassú és vontatott film, ami egyre inkább unalomba fullad a játékidő előrehaladtával.

2020.03.07 geri780

Will Patton kiemelkedő teljesítmény nyújt egy kiemelkedőnek csak nagy jóindulattal nevezhető filmben. Tény, hogy a film időnként eléggé képes elveszteni a tempóját, de amikor magára talál, akkor remekül működik. Összességében ez 3 csillag most a részemről.

2020.04.06 Zolaa92

Milyen messzire mennél el a szerettedért? - teszi fel a kérdést a film, és elég izgalmas választ ad rá. Nem kiemelkedő, de alapvetően szórakoztató alkotás remek alakításokkal. Szóval, ha a műfajon belül keresel, aligha fog csalódást okozni.