Hammer

Tamás   2020. 07. 10.

Nem egészen értem, hogy mi a gondja ezzel a filmmel egyeseknek. Igen, ez nem egy gyors blockbuster, de cserébe izgalmas kérdéseket boncolgat, remek alakítások vannak benne az operatőri munka pedig szerintem egészen kivételes. Ez egy erős négyes a rés... több»

Zolaa92   2020. 04. 06.

Milyen messzire mennél el a szerettedért? - teszi fel a kérdést a film, és elég izgalmas választ ad rá. Nem kiemelkedő, de alapvetően szórakoztató alkotás remek alakításokkal. Szóval, ha a műfajon belül keresel, aligha fog csalódást okozni.

geri780   2020. 03. 07.

Will Patton kiemelkedő teljesítmény nyújt egy kiemelkedőnek csak nagy jóindulattal nevezhető filmben. Tény, hogy a film időnként eléggé képes elveszteni a tempóját, de amikor magára talál, akkor remekül működik. Összességében ez 3 csillag most a részemről.

acey   2019. 12. 28.

Hiába a jó alakítások, ettől ez még egy nagyon lassú és vontatott film, ami egyre inkább unalomba fullad a játékidő előrehaladtával.