Hatosfogat

Hatosfogat

Stagecoach

A Lordsburg felé tartó postakocsiban vegyes társaság utazik: egy bárhölgy, egy notórius iszákos, egy hivatalnok felesége, egy sötét jellemû bankár és Wilcox seriff, aki Ringo Kid, a revolverhõs fejére vadászik.

(alexxx)

Thomas Mitchell
Andy Devine
John Carradine

2018.08.16 majkymi

Imádom a westernt és szerintem ez az egyik legjobb, amit valaha készítettek, még mentes mindenfajta klisétől, nem az a fajta kiszámítható végkifejlet, amihez hozzászoktunk. Csakis ajánlani tudom.

2015.11.04 Ballerz93

Nem lett egy fantasztikus világmegváltó alkotás. Egynek is épphogy csak elmegy. De még benne van a nézhető kategóriában. Sajnos nem tudok túl sok pozitívot mondani erről a filmről. Talán a karakterek játéka az, ami egyedül nézhetővé tette és kész. Nem hagysz ki vele semmit, ha nem nézed meg.

2016.03.18 airbus

Hihetetlen, hogy ez a film már lassan 80 éves, de még mindig tud izgalmasat nyújtani, egyáltalán nem idejétmúlt, és szerintem épp annyira izgalmas és akció dús, mint a legtöbb mai film.

Hely Navajo indiánok alakították az apacsokat a filmben. Szerző: rbernadett

A kalap, amit John Wayne visel a filmben a sajátja. Ezt a kalapot még két évtizeden keresztül viselte számos filmjében, mígnem "nyugdíjazta" a Howard Hawks' Rio Bravo (1959) című filmje után, mert egész egyszerűen addigra már szétment. Ezek után a kalapot üvegbúra alá helyezte az otthonában. Szerző: rbernadett

Ez John Wayne 80. filmje. Szerző: rbernadett

A film szerepel az, 1001 film, amit látnod kell, mielőtt meghalsz című, Steven Jay Schneider által készített gyűjteményben.Szerző: rbernadett