Idiot Prayer

Nick Cave szólóban a zongora mögött az Alexandra Palace-ban. A legendás zenész ismert dalai mellett ritka szerzeményeket is helyet kaptak az előadásban, amelyeket a legtöbb rajongó először hallhat.

Nick Cave szóló zongora előadása igazi kuriózum. A zenész egyedülálló módon a korai Bad Seeds… Több

Rendező: Nick Cave
Szereplők: Nick Cave
Ország: Egyesült Királyság
Premier (HU): 2020.11.05.
Forgalmazó: Pannonia Entertainment

2020.10.15 Buffy

Múlt, jelen, jövő összefonódása egy páratlan, melankolikus előadásban. Nick Cave ezúttal is zseniális!

2020.10.08 Ximpi

A 20 000 nap a Földön sem volt egy gyenge darab, de az Idiot Prayer még azt a mércét is meg tudta ugrani. Cave egy utánozhatatlan zseni.

2020.10.13 bajczar.fm

Ez a szólókoncert szerintem még a zenekari koncertfilmekre is köröket ver. Nagyon intim, nagyon mély, Cave egyedül is olyan atmoszférát teremet (jut eszembe, az operatőri munka is megérdemel egy főhajtást), amit nehéz bármi máshoz hasonlítani. A rajo... Több

A film összbevétele 64 601 dollár volt (imdb.com).

A koncertfilmből készült album 2020. november 20-án jelent meg világszerte. Szerző: hp

Az Idiot Prayer Nick Cave elmondása szerint a 20.000 nap a Földön és a Még egyszer, érzéssel szellemi folytatása. Szerző: hp

A koncert helyszínéül a londoni Alexandra Palace szolgált.Szerző: hp

A koncertet élőben streamelték világszerte 2020. július 23-án. Szerző: hp