Deborah édes teste

Il dolce corpo di Deborah

A filmet a Variety Film Production forgalmazta. Az olasz mozik először 1968. március 20-án vetítették.Szerző: Archívum

A televízióban először 2019. május 24-én adták le a Rete 4 csatornáján.Szerző: Archívum

A forgatásra Genfben, Nizzaban és Olgiataban került sor. A belső teres jeleneteket a római Incir De Paolis stúdióban vették fel.Szerző: Archívum

Az akkori kor kritikusai közül sokan kritizálták Ida Galli fetisiszta ruháit és megjelenését.Szerző: Archívum

Ez a film indította be Carroll Baker karrierjét, amely inkább Olaszországra terjed ki, és a giallo műfajra.Szerző: Archívum

A film az USA-ban, és az Egyesült Királyságban nem volt túl sikeres.Szerző: Archívum

A The New York Times "testetlen narratíváról" beszélt, és elég közepesre értékelte a filmet, bár mozikban kedvező volt a fogadtatása.Szerző: Archívum

A Variety szerint a film tompa és élettelen, néha mesterkéltnek tűnik.Szerző: Archívum

A Hollywood Reporter kritikájában kielemezték Carroll Baker meztelen testét John Mahoney szemszögéből.Szerző: Archívum

A Saturday Review kritikai portál pozitívan értékelte a filmet. Szexinek és üdítőnek tartották.Szerző: Archívum

A film kasszasiker lett Olaszországban, és számos hasonló thriller megszületését ösztönözte Carroll Baker főszereplésével.Szerző: Filmbarbár