A kémnő visszatér

In from the Cold

2022.08.20 Robinson76

Az alakváltó kémnő kalandjai

A sorozat két idősíkon bontakozik ki. Az egyikben főszereplőnk beszivárog és nyomozni kezd egy titokzatos személy által vezetett terroristacsoport után, akik emberek elméjét irányítva erőszakos cselekményeket követnek el. A másik idősíkon megismerhetjük a kémnő múltját és azt a titkos programot mely miatt menekülnie kellett Oroszországból, és álcázva magát új életet kellett kezdenie az Egyesült Államokban. Szerintem ez a széria mindenképp a jobbak közé tartozik a maga műfajában, mert hozza a modern kémthrillerek sajátosságait, mindezt pedig kellő drámával, akcióval és misztikummal teszi, teljesen fogyasztható formában. Engem egyértelműen a Treadstone szériára emlékeztetett - csak itt nő a főhős - és mivel azt is nagyon szerettem, nem lehetett ez másként ezzel a sorozattal sem!

2022.07.11 kevelin

Nem tudom velem van-e a gond, de nekem nagyon tetszett. Az alap sztori elég snassz, sokszor lerágott csont, de valahogy mégis van benne valami, ami megfogott. Aki szereti az ilyen nyomozós, kémes, thrilleres bosszúállós sorozatokat, filmeket, annak midndenképp ajánlom!

2022.01.29 skyman

Akciót akartam. Ezt kaptam. Nem akartam Oscar-díj szintű dolgokat. A főszereplőnő nagyon jól játssza a szerepét. Az akció csúcsminőségű. A zene nem nagyszerű. A többi színészi alakítás közepes vagy rossz. Összességében szeretem. Ha szereted az akciót akkor ez neked való.

2022.01.28 vitto

A sorozat jó lehetne, de az írás egyszerűen gyenge. Úgy tűnt, mintha csak az akcióra koncentrálnának, ami azt eredményezte, hogy a cselekmény fejlődését nagyrészt figyelmen kívül hagyták. Túl sok olyan eset van, amikor a dolgoknak nincs értelme, és a sorozat nem fordít időt arra, hogy a nézőkkel megértesse.

2022.02.04 Skylla Nézhetetlen

Borzalmas

Ócska, összecsapott, nézhetetlen. Aki kínlódni akar filmnézés közben, annak biztos tetszeni fog.

2022.01.31 neuronetic

Akció... pfff. Az első két részben sem sok volt, viszont a csöpögős leszbi szerelmi szálat a főhősnőnél, azt nem lehetett kihagyni, több mint a fele erről a szárnybontogatásról szól. Csak egy újabb netflixes LMBTQ-s agymenés.

Farkas
Végtelen égbolt