#Jézus - Apám nevében

(P.S.O: In the Name of My Father)

Ricardo Garcia  2016. 10. 06.

Ahogy olvastam, mindenhol nagyon sikeres volt a film. Biztos azért, mert igaz történeten alapul, és tényleg, nagyon megrázó film volt. egy hétig járt még a fejemben

Chatman  2016. 11. 27.

Nagyon örülök minden magyar filmnek, ennek pedig ülönösen örültem, hiszen egy örök klasszkius történetet mesél el egy kicsit másképp. Már az ötlet is dícséretet érdemel, a kivitelezés pedig további elismerést. Júdás szerepében Kálloy Molnár Péter rendkívül jó alakítást nyújtott, de sajnos ez nem mondhtó el minden szerepről... éppen ezért tudok csak négy csillagot adni a filmre.

Gwen_mot  2016. 11. 25.

Nekem nagyon nem jött be. A történetet egyáltalán nem sikerült átvinni a 21. századba.

ruman666  2016. 10. 04.

Nagyon erős történet, és ez mindent el is mond

Tamás Sághy
Tamás Sághy
Őze Áron

A premiert különleges kampánnyal várták, ugyanis a filmet vetítő mozik előtt, vagy azok előterében nagy, kereszteket ábrázoló szobrokat helyeztek el. Az első ilyen szobor az Uránia Nemzeti Filmszínház eletérebe került elhelyezésre. A műalkotásokat maga a rendező, Roczó-Nagy Zoltán tervezte és készítette.

(ps)