Jóban rosszban

Jóban rosszban
Videók

A sorozat már 2005 óta fut a tévén. Az alábbi két csatornán megy jelenleg: SUPERTV2, Jocky TV.Szerző: Milan

Ételben nagy kedvenc a tojásrántotta és a bácskai rizses hús. Napi 150 adag kávé is elfogyhat. A színészek italban pedig a 100%-os narancslére szavaznak.Szerző: Archívum

A jó csapatmunka érdekében a tagoknak dél és kettő között van az ebédidő, ilyenkor rendszerint együtt töltik el az időt.Szerző: Archívum

Az ilyen és hasonló termékeket a stáb munkásairól nevezték el, ami ugyebár a nézőnek nem tűnhet fel.Szerző: Archívum

A sorozatban látható boltban saját márkás termékek láthatók, például Braghini pezsgő és Gerry Reed whiskey.Szerző: Archívum

A szereplőknek 1 hetük van megtanulni az adott szöveget, viszont közösen próbálni csak a felvétel előtt tudnak.Szerző: Archívum

A rendezők kb. fél évvel előre már tudják, hogy mi fog történni a szereplőkkel. Heti több mint kétszáz oldal forgatókönyvet is beadhatnak.Szerző: Archívum

A sztoriért egy 20 fős csapat felelős. Ezt úgy osztják fel, hogy vezető íróduó a főszálat vezérli, míg a többiek a részleteket szépítgetik, alakítják.Szerző: Archívum

Körülbelül 1500 színész volt látható a képernyőn a teljes sorozat alatt, azonban jelenleg 30 állandó karaktert számlálhatunk meg.Szerző: Archívum

Zsebkendőből heti 1000 darabot is elhasználnak, míg sminkeltávolító kendőből 500 darabot.Szerző: Archívum

1 óra alatt alakítják át a színészeket saját karakterükké, amit már kamera elé vihetnek.Szerző: Archívum

A fodrászok és sminkesek élete nemcsak játék és mese, hisz hetente 1 liter samponnal és 1000 ml hajlakkal kell spórolniuk. Ezek természetesen a hét végére ki is fogynak.Szerző: Archívum

Azt hihetnénk, hogy a karakterek megjelenésébe nincs beleszólásuk a színészeknek, pedig ez nem így van, közösen beszélhetik meg, hogy kinek mi illene.Szerző: Archívum

A legtöbb öltözékkel Gazdag Tibor (Pongrácz doktor) és Nagy Adri (Betty Tanakis) büszkélkedhet.Szerző: Archívum