Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Jóban rosszban (2005)

Jóban rosszban

harnas1207   2019. 02. 25.

A Barátok közt utánzat kicsit pörgősebben, kicsit másabb köntösbe. De a lényeg ugyanaz....

mamiéstöti2   2019. 02. 12.

Nagyon unalmas és erőltetett. Egy koppintás, amit csak azért készítettek, hogy tudják a versenyt tartani a konkurenciával.

indingo   2018. 12. 06.

Pá részt láttam belőle, különösebben nem fogott meg sem a történet sem a karakterek.

babsy88   2016. 08. 06.

Számomra egy unszimpatikus sorozat, túlbonyolított abszurd középszerű színészi alakításokkal.

kissjanos21   2016. 04. 30.

Imádom ezt a sorozatot. Minden egyes részét élvezem. Nagyon leköti a figyelmem, nagyon vicces de egy picit próbálták felvenni a versenyt a Barátok közttel. Jók a szereplők, szeretem.

Ételben nagy kedvenc a tojásrántotta és a bácskai rizses hús. Napi 150 adag kávé is elfogyhat. A színészek italban pedig a 100%-os narancslére szavaznak.

(Archívum)

A jó csapatmunka érdekében a tagoknak dél és kettő között van az ebédidő ilyenkor rendszerint együtt töltik el az időt.

(Archívum)

Az ilyen és hasonló termékeket a stáb munkásairól nevezték el ami ugyebár a nézőnek nem tűnhet fel.