Játssz egy Nintendo Switch Lite-ért » Login

Jóban rosszban (2005)

Jóban rosszban

Kinga Nagy   2020. 10. 08.

Szeretem, már azóta nézem, mióta elkezdődött.

mamiéstöti2   2019. 02. 12.

Nagyon unalmas és erőltetett. Egy koppintás, amit csak azért készítettek, hogy tudják a versenyt tartani a konkurenciával.

indingo   2018. 12. 06.

Pá részt láttam belőle, különösebben nem fogott meg sem a történet sem a karakterek.

babsy88   2016. 08. 06.

Számomra egy unszimpatikus sorozat, túlbonyolított abszurd középszerű színészi alakításokkal.

harnas1207   2019. 02. 25.

A Barátok közt utánzat kicsit pörgősebben, kicsit másabb köntösbe. De a lényeg ugyanaz....

kissjanos21   2016. 04. 30.

Imádom ezt a sorozatot. Minden egyes részét élvezem. Nagyon leköti a figyelmem, nagyon vicces de egy picit próbálták felvenni a versenyt a Barátok közttel. Jók a szereplők, szeretem.

juhasz-david93   2015. 02. 09.

Tipikus igénytelen, a közönség TV elé ültetésén kívül maga elé semmilyen célt nem tűző szappanopera, magyar köntösben. Csapnivalóan előrehaladó történet, harmatgyenge alakítások (azért akad jó pár kivétel ez alól), béna párbeszédek jellemzik a soroza... több»

A sorozat már 2005 óta fut a tévén. Az alábbi két csatornán megy jelenleg: SUPERTV2, Jocky TV.

(Milan)

Ételben nagy kedvenc a tojásrántotta és a bácskai rizses hús. Napi 150 adag kávé is elfogyhat. A színészek italban pedig a 100%-os narancslére szavaznak.

(Archívum)

A jó csapatmunka érdekében a tagoknak dél és kettő között van az ebédidő ilyenkor rendszerint együtt töltik el az időt.

(Archívum)

Az ilyen és hasonló termékeket a stáb munkásairól nevezték el ami ugyebár a nézőnek nem tűnhet fel.

(Archívum)

A sorozatban látható boltban saját márkás termékek láthatóak például Braghini pezsgő és Gerry Reed whiskey.

(Archívum)

A szereplőknek 1 hetük van megtanulni az adott szöveget, viszont próbálni közösen csak felvétel előtt tudnak.

(Archívum)

A rendezők kb. fél évvel előre már tudják majd, hogy mi fog történni a szereplőkkel. Heti több mint kétszáz oldal forgatókönyvet is beadhatnak.

(Archívum)

A sztoriért egy 20 fős csapat felelős. Ezt úgy osztják fel, hogy vezető íróduó a főszálat vezérli míg a többiek a részleteket szépítgetik, alakítják.

(Archívum)

Körülbelül 1500 színész volt látható a képernyőn a teljes sorozat alatt, azonban jelenleg 30 állandó karaktert számlálhatunk meg.

(Archívum)

Zsebkendőből heti 1000 darabot is elhasználnak míg sminkeltávolító kendőből is 500 darabot.