Videók

Hirtelen minden megváltozott Csillagkúton. Ebben a korábban csendes Budapest környéki faluban egyszeriben felpezsdült az élet. Mindenki a kórházról, meg a titokzatos igazgatóról, Pongrácz Péterről beszélt. Bár a faluban naponta új és új pletykák keltek szárnyra, bizonyosan csak annyit tudtak róla, hogy Pongrácz amerikai jólétét és praxisát odahagyva jött haza, mégpedig azért, hogy kórházat alapítson. Történetesen pont Csillagkúton. Megkapta hozzá a régi kastélyt, egy vagyonért átalakíttatta, aki járt már a Csillagvirág Klinikán, az láthatta, a kórház annyira szép, hogy itt még betegnek is öröm lenni. És a helyiek kedvezményesen mehetnek a modern magánklinikára, mint ahogy használhatják… Több

Ország: Magyarország
Premier (HU): 2005.01.23.

2020.10.08 Kinga Nagy

Szeretem, már azóta nézem, mióta elkezdődött.

2019.02.12 mamiéstöti2

Nagyon unalmas és erőltetett. Egy koppintás, amit csak azért készítettek, hogy tudják a versenyt tartani a konkurenciával.

2018.12.06 indingo

Pá részt láttam belőle, különösebben nem fogott meg sem a történet sem a karakterek.

2019.02.25 harnas1207

A Barátok közt utánzat kicsit pörgősebben, kicsit másabb köntösbe. De a lényeg ugyanaz....

2016.08.06 babsy88

Számomra egy unszimpatikus sorozat, túlbonyolított abszurd középszerű színészi alakításokkal.

A sorozat már 2005 óta fut a tévén. Az alábbi két csatornán megy jelenleg: SUPERTV2, Jocky TV.Szerző: Milan

Ételben nagy kedvenc a tojásrántotta és a bácskai rizses hús. Napi 150 adag kávé is elfogyhat. A színészek italban pedig a 100%-os narancslére szavaznak.Szerző: Archívum

A jó csapatmunka érdekében a tagoknak dél és kettő között van az ebédidő, ilyenkor rendszerint együtt töltik el az időt.Szerző: Archívum

Az ilyen és hasonló termékeket a stáb munkásairól nevezték el, ami ugyebár a nézőnek nem tűnhet fel.Szerző: Archívum

A sorozatban látható boltban saját márkás termékek láthatók, például Braghini pezsgő és Gerry Reed whiskey.Szerző: Archívum