A szent család

A szent család

Sagrada familia

Egy sokkoló titkot rejtegető család újrakezdi Madridban, ahol új kapcsolatok bonyolítják terveiket, és a múlt is kezdi utolérni őket.

(Hupka Adrián)

Rendező: Manolo Caro
Forgatókönyvíró: Manolo Caro
Ország: Spanyolország
Premier: 2022.10.14. | Netflix (2022.10.14.)

1. évad (2022) - 8 epizód
2. évad (2023) - 8 epizód

2023.08.03 Klauka89

Na ne!

Furán van össze rakva. Néha azt se tudtam, mit nézek. A homoszexuális része sokk. Szerintem vagyok olyan hülye, hogy a második évadot is megnézzem, pedig nem éri meg.

2022.10.23 szemtelen

zavart és zavaros

Elég nehezen hihető, hogy a sorozat írója azonos a "House of Flowers" /Virágok háza/ írójával. A történetmesélés igen fura módon és véletlenszerűen összerakott, mintegy a nézőre bízva annak összerakását. Az esemény illetve az eseménysor így meglehetősen zavaros és katyvaszhalmaz lett, melyben sok az oda nem illő mellékszál, aminek semmi köze az alaptörténetnek. A szekvenciális jelenetek nélkül olykor szétesik a történet, elveszíti az izgalmát, feszességét. Színészi játéktól többet vártam, némely alakítás a bohócprodukció szintjén mozog. A befejezés második évadot sugall, de remélem csak én tévedek, és nem ez lesz a helyzet.

2022.10.22 adrkati

Undorító

A film alapvetően nem lenne rossz, a szereplőket pedig nagyon kedvelem, de a Netflix állandó kényszere a homoszexualitás megjelenítésére, ha kell, ha nem, fárasztó. A negyedik résztől pedig konkrétan kifordult a belem. Miért van erre szükség? Jövőre nem lesz Netflix előfizetésem.

A Nagy Fehér Főnök
Mellékhatás