Jongens
indingo

A Srácok című holland dráma főhőse a 15 éves Sieger, aki az atlétikai csoportban edz, amikor egy nap találkozik sporttársával, Marc-kal. A két fiú között kölcsönös szimpátia ébred, ami azonban túlmutat a barátságon. Sieger igyekszik sportteljesítményét növelni, miközben belső küzdelmeiben nagy magányt él meg...

(erare)

Rendező: Mischa Kamp
Forgatókönyvíró: Chris Westendorp, Jaap-Peter Enderle
Ország: Hollandia
Premier: 2014.02.09.

2019.10.26 VvV

Nem túl maradandó meleg történet. A szereplőket is csak felületesen ismertük meg.

2018.08.04 indingo

Gyenge lábakon állt a történet. Sok minden nem történik benne, de ettől még lehetne egy lélektani film. Nem az és a szereplők sem szimpatikusak.

2019.01.10 Bazzzsi

Az alakítások elég gyengék, valahogy nem éreztem az átszellemülést. A történet közepes.

2018.08.10 TomÁcs

Egy nagyon hétköznapi meleg film, kicsit egyszerű.

2019.08.31 petraszab

A története elég kis semmilyen. Nincs benne kibontakozás. A témájában sokkal jobb és gazdagabb filmek készültek már.

A film szerepel az LMBT listán,mely azokat a filmeket tartalmazza, melyekben leszbikus, meleg, biszexszuális vagy transznemű szereplők szerepelnek,illetve a film cselekményére hatással van, ha a filmben azonos neműek közötti kapcsolat létesül.Szerző: mamiéstöti2