Kraken: A mélység csápjai (2006)

Kraken: Tentacles of the Deep

mamiéstöti2   2017. 08. 18.

Megosztó film, végig izgalmas és a szereplők is jól ki vannak találva, de nekem kiábrándító, ha egy akármilyen kitalált lény jelenik meg a képernyőn.

indingo   2019. 06. 19.

Az eleje még jónak tűnik, de felbukkan a "főszereplő" és bár számíthatunk, hogy egy horrorisztikus lényről van szó, de annyira gagyira sikeredett és a történet is unalmas.

Deku   2017. 12. 27.

Nem voltak nagy elvárásaim a filmtől de annál nagyobbat szólt végül. Igazán tetszetős kis film darab volt. El lett találva benne minden, pár apróbb kis hiba talán akadt, de ez nekem nem tűnt fel mivel nagyon jól elszórakoztatott.

Robi92   2015. 11. 21.

Elég gyenge filmecske lett sok értelmét nem látom.Agybeteg film,a feléég tudtam csak megnézni.Amikor először megjelentek a gonosz szörnyek már akkor éreztem,hogy ez nem az igazi olyan bénán ábrázolták őket,hogy nem tudtam komolyan venni és inkább kikapcsoltam a filmet.