thomino

A 92 éves Madeline pontosan születsének ünnepnapján jelenti be gyermekeinek, Diane-nak és Pierre-nek elhalálozása kapcsán megszületett kívánságait. A két felnőtt testvért megrendíti, majd megdöbbenti a hír. Nem értik, miért fontos édesanyjuk számára, hogy az általa meghatározott napon és… Több

Ország: Franciaország
Premier: 2015.08.26.

2018.12.15 Gwen_mot

Nagyon elgondolkodtató film, jómagam igazán élveztem. Nem egy vígjáték, de szükség van alkalomadtán efféle mozikra is, hogy átértékeljük az életünket.

2016.02.24 Sniper

Nagyon megindító dráma; szépen, lágyan kidolgozott téma. a halál és annak lezáró mozdulata. Jó rendezés, igazán remek munka.

2016.02.29 thomino

Nem szeretem az ilyen szomorú filmeket. Ugyanakkor végre nem egy hatásvadász és löttyedt vígjáték a franciáktól - ez dícséretes, igazán!

2016.05.15 doobie

Morbid a téma, mely a fókuszban áll ebben a filmben. Egy nő eldönti mikor és hogyan akar meghalni. Durva, mert azt gondolom, hogy az életünk felett nem mi rendelkezünk, de mégis megértem az ő döntését. Nem helyeslem, de megértem. Remek szereposztás, szép zene.

2015.10.17 sajvi

Szomorú ez film már az elejétől, s ezen a későbbiekben sem javít. Megpróbálja ugyan, hiszen sok vicces és megmosolyogtató jelenet követi egymást, de ez sem tudott igazi mosolyt csalni az arcomra. A film zenéje nagyon szép!