Patrick - Ebbel szebb az élet

Patrick
Jennifer Saunders
Gemma Jones
Beattie Edmondson

Sarah élete romokban hever, amikor barátja otthagyja, és úgy érzi, hogy már sosem lesz boldog. Mély önsajnálatában még egy tragédia történik vele: meghal a nagymamája, ám mindennek tetejében a nagyi rá hagyja végletekig elkényeztetett és rossz mopszliját, Patricket - aki még Sarah szétszórt… Több

Forgatókönyvíró: Vanessa Davies
Ország: Egyesült Királyság
Premier (HU): 2018.10.18.
Forgalmazó: Freeman Film

KULCSSZAVAK

2020.09.11 HanGa

Az én szívemhez közel állnak ezek a habkönnyű vígjátékok, amelyekben van egy kis romantika.

2019.12.25 Artemisia

Találó a cím, mert ez tényleg Patrick, a kis mopsz filmje. A cselekmény többi eleme, Sarah magánéleti és szakmai válsága, új kapcsolata, tulajdonképpen csak felesleges körítés, mert úgyis Patrick a sztár. De véleményem szerint még nagyobb sikert arat... Több

2019.12.30 indingo

A főszereplő csaj rém idegesítő, a kutya viszont nagyon cuki. Maga a története kedvelhető, helyenként jó a humora és volt benne egy kis Bridget Jonesos.

2020.01.30 Szilonka

Egész helyes film. Aranyos a humora, vicces a főszereplő szép a környezet.

2019.07.27 Ms. Akárki

Nagyon kellemes kikapcsolódás volt. Klassz kis csajos kikapcsolódás volt. A mopszot meg egyszerűen meg kell zabálni a kis huncutságával. Még a szerelmi szál és a belőle fakadó viccek is tetszettek ami ritka.

A film összbevétele 6 290 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 19 058 035 forintot termelt. A hazai mozik összesen 57 702 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A film premierjére a színészek és stábtagok is magukkal hozták a kedvenceiket, így a vörös szőnyegen. Jennifer Saunders egy törpe agár társaságában jelent meg, de több spániel, mopsz és tacskó is végigvonult a vörös szőnyegen.Szerző: hp

Beattie Edmondson a film premierjén a Reuters-nek adott adott interjújában nem győzte méltatni a film főszerelőjét, a Patrickot alakító mopszot. "Valószínűleg ő a legprofibb színész, akivel valaha lehetőségem volt együtt dolgozni." Szerző: hp

A film premierjén a Patrickot alakító mopsz, Harley is feltűnt egy kék csokornyakkendőben a vörös szőnyegen. Szerző: hp

A filmet eredetileg augusztus 24-én mutatták volna be, de 2017 novemberében a stúdió június 29-re módosította a premier az Egyesült Királyságban. Ezen a napon debütált volna a mozikban a Hangya és a Darázs is, melyet azonban a Marvel végül augusztus 3-ra halasztott a 2018-as labdarúgó világbajnokság miatt.Szerző: hp

(2018. 11. 14.)
Kicsi a mopsz, de erős
Hogyan képes elvinni egy mopsz egy egész filmet a hátán? Hogyan válhat egy negatív karakter pozitívvá a szemünkben? A Patrick – Ebbel szebb az élet sok megdönthetetlennek hitt igazságot megdönt. Több
Ella élete
Nature Boom Time!