Kolci_23   2018. 10. 19.

Habkönnyű romantikus komédia, ami leginkább az átlaga illeszkedik bele, de oda is alulról. Simán kihagyható élmény, 3 csillag jóindulattal.

vitto   2018. 10. 19.

Ehhez a filmhez igazán nem sokat lehet hozzászólni. Számomra eléggé tévéfilm jellege volt, nem éreztem feltétlenül, hogy ezt moziban kéne látnom. Teljesen középszerű történet ehhez illő színészekkel. Hogy is mondjam, nem vagyok meggyőzve...

juliS   2018. 10. 13.

Nem tudom, miért, de ezek az állatkás filmek valahogy mindig ugyanolyanok. Jó ideje nem mutatnak semmi újat ebben a műfajban, így többnyire maradnak a sima jópofáskodások. Nem egy unalmas film, kóla-popcorn mellé elmegy, de az egyszer nézhető kategórián nem igazán lép túl.

Denisqoo   2018. 10. 12.

Olyan ez a film, hogy jó volt nézni, de sajnos nem nagyon maradt meg bennem. Fogalmam sincs, hogy mi hiányzott belőle. Egyszerűen csak...üres.

Jennifer Saunders
Gemma Jones
Beattie Edmondson

A film premierjére a színészek és stábtagok is magukkal hozták a kedvenceiket, így a vörös szőnyegen. Jennifer Saunders egy törpe agár társaságában jelent meg, de több spániel, mopsz és tacskó is végigvonult a vörös szőnyegen.

Beattie Edmondson a film premierjén a Reuters-nek adott adott interjújában nem győzte méltatni a film főszerelőjét, a Patrickot alakító mopszot. "Valószínűleg ő a legprofibb színész, akivel valaha lehetőségem volt együtt dolgozni."

A film premierjén a Patrickot alakító mopsz, Harley is feltűnt egy kék csokornyakkendőben a vörös szőnyegen.