HanGa   2020. 09. 11.

Az én szívemhez közel állnak ezek a habkönnyű vígjátékok, amelyekben van egy kis romantika.

Artemisia   2019. 12. 25.

Találó a cím, mert ez tényleg Patrick, a kis mopsz filmje. A cselekmény többi eleme, Sarah magánéleti és szakmai válsága, új kapcsolata, tulajdonképpen csak felesleges körítés, mert úgyis Patrick a sztár. De véleményem szerint még nagyobb sikert arat... több»

indingo   2019. 12. 30.

A főszereplő csaj rém idegesítő, a kutya viszont nagyon cuki. Maga a története kedvelhető, helyenként jó a humora és volt benne egy kis Bridget Jonesos.

Szilonka   2020. 01. 30.

Egész helyes film. Aranyos a humora, vicces a főszereplő szép a környezet.

Ms. Akárki   2019. 07. 27.

Nagyon kellemes kikapcsolódás volt. Klassz kis csajos kikapcsolódás volt. A mopszot meg egyszerűen meg kell zabálni a kis huncutságával. Még a szerelmi szál és a belőle fakadó viccek is tetszettek ami ritka.

Lonka   2020. 03. 04.

Elég kis bugyuta film, sok maradandó nem volt a történetben. A csaj is elég feledhető, a kutyus nyújtja a legjobb alakítást.

petraszab   2020. 01. 07.

Meglepően helyes és humoros kis filmecske, cuki a kutya, van benne egy jó adag romantika is.

Jennifer Saunders
Gemma Jones
Beattie Edmondson

A film összbevétele 6 290 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 19 058 035 forintot termelt. A hazai mozik összesen 57 702 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A film premierjére a színészek és stábtagok is magukkal hozták a kedvenceiket, így a vörös szőnyegen. Jennifer Saunders egy törpe agár társaságában jelent meg, de több spániel, mopsz és tacskó is végigvonult a vörös szőnyegen.

Beattie Edmondson a film premierjén a Reuters-nek adott adott interjújában nem győzte méltatni a film főszerelőjét, a Patrickot alakító mopszot. "Valószínűleg ő a legprofibb színész, akivel valaha lehetőségem volt együtt dolgozni."

A film premierjén a Patrickot alakító mopsz, Harley is feltűnt egy kék csokornyakkendőben a vörös szőnyegen.

A filmet eredetileg augusztus 24-én mutatták volna be, de 2017 novemberében a stúdió június 29-re módosította a premier az Egyesült Királyságban. Ezen a napon debütált volna a mozikban a Hangya és a Darázs is, melyet azonban a Marvel végül augusztus 3-ra halasztott a 2018-as labdarúgó világbajnokság miatt.

A Patrick - Ebbel szebb az élet a Disney égisze alatt újjászülető Buena Vista International első filmje.

A filmet javarészt negatívan fogadták a kritikusok. A RottenTomatoes kritikaaggregátor portálon jelenleg 27 százalékon áll (2018. szeptember).

Beattie Edmondson a való életben Jennifer Saunders lánya. Ez az első alkalom, hogy anya és lánya együtt állt a kamerák elé. Beattie édesapja, Adrian Edmondson szintén szakmabeli, színész és humorista.

Hogyan képes elvinni egy mopsz egy egész filmet a hátán? Hogyan válhat egy negatív karakter pozitívvá a szemünkben? A Patrick – Ebbel szebb az élet sok megdönthetetlennek hitt igazságot megdönt. több»