Patrick - Ebbel szebb az élet

Patrick

A film összbevétele 6 290 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 19 058 035 forintot termelt. A hazai mozik összesen 57 702 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A film premierjére a színészek és stábtagok is magukkal hozták a kedvenceiket, így a vörös szőnyegen. Jennifer Saunders egy törpe agár társaságában jelent meg, de több spániel, mopsz és tacskó is végigvonult a vörös szőnyegen.Szerző: hp

Beattie Edmondson a film premierjén a Reuters-nek adott adott interjújában nem győzte méltatni a film főszerelőjét, a Patrickot alakító mopszot. "Valószínűleg ő a legprofibb színész, akivel valaha lehetőségem volt együtt dolgozni." Szerző: hp

A film premierjén a Patrickot alakító mopsz, Harley is feltűnt egy kék csokornyakkendőben a vörös szőnyegen. Szerző: hp

A filmet eredetileg augusztus 24-én mutatták volna be, de 2017 novemberében a stúdió június 29-re módosította a premier az Egyesült Királyságban. Ezen a napon debütált volna a mozikban a Hangya és a Darázs is, melyet azonban a Marvel végül augusztus 3-ra halasztott a 2018-as labdarúgó világbajnokság miatt.Szerző: hp

A Patrick - Ebbel szebb az élet a Disney égisze alatt újjászülető Buena Vista International első filmje. Szerző: hp

A filmet javarészt negatívan fogadták a kritikusok. A RottenTomatoes kritikaaggregátor portálon jelenleg 27 százalékon áll (2018. szeptember). Szerző: hp

Beattie Edmondson a való életben Jennifer Saunders lánya. Ez az első alkalom, hogy anya és lánya együtt állt a kamerák elé. Beattie édesapja, Adrian Edmondson szintén szakmabeli, színész és humorista. Szerző: hp