Midász követői

Los favoritos de Midas

2021.08.14 stomachh

Nem váltja meg a világot, de egy kellemes kriminek jó. Az első 3 részben nem rágtam tövig a körmöm, de szépen megágyaz az utolsó 3 résznek, ahol is felpörögnek az események (persze amolyan európai módon), elkezd élvezhető lenni a sorozat. Erős közepes, vagy egy gyengébb 4-es osztályzatot kap tőlem.

2020.12.23 Robinson76

Én is a követője lettem...

Kell neki idő, de nagyon biztosan bontakozik ki. A bevezető jelenet a legvégén lezárásra kerül, egyfajta keretbe foglalva a történetet, melynek alapját Jack London novellája adta. Egy csúcsvezetői szerepkörbe kerülő üzletembert igen talányosan zsarol meg egy rejtélyes szervezet, akik azt helyezik kilátásba, hogy addig ölnek meg embereket bizonyos időközönként, míg nem tesz eleget a követelésüknek. Akad itt nyomozás, oknyomozó riporternő, szerelmi szál, némi akció és dráma is. Mindez remek egyveleget alkotva, és korrekt módon tálalva a néző felé. Így nincs is más dolgom, minthogy jó szívvel ajánljam ezt a jó iparos munkával összerakott spanyol szériát.

2020.11.14 thomino

Krimi, thriller és hasonló műfajok rajongóiank tudom ajánlani, mert szépen ágyaznak meg a konfliktusoknak anélkül, hogy szájbarágós lenne.

2020.11.13 gabi

Teljesen elmegy, simán nézhető, de semmi komolyabb húrt nem pendített meg benne. Ügyes iparosmunka, komolyabb alkotói szándék nélkül.

2020.11.15 Lali

Hagyni kell időt, amíg beindul, de érdemes belemerülni, mert egy egész jó kis krimi kerekedik belőle.