Magic Mike

Magic Mike

2015.10.31 katalin19

Elképesztő film. Pasikból nincs hiány :) Viszont ez csak moziban szabad meg nézni. Meg bulikban táncolni a zenékre. Szexi palik vannak benne. Channing Tatum itt is nagyon jól táncol ;)

2017.04.24 jozsagabri

A sok negatív kritika ellenére rendben volt a film. Kábé ennyit vártam a filmtől. Könnyed, vicces, sok agyalást nem igényel, kellemesen kikapcsol, vicces.

2015.06.03 miska1967

Az előzetes alapján reménykedtem hogy egy történetet is kapunk a látvány mellé, de nem. A történet sajnos nulla, már az elején lehetett tudni, hogy mi lesz a vége. A csaj összejön a Tatum gyerekkel, a frissen felfutó srác alatt pedig elszalad az a bizonyos ló.

2015.08.26 csongi888

Annyi ideje egy férfinak se legyen hogy ezt megnézze.... Csajoknak, csajos estén viszont biztos jó film. Amúgy szerintem egy sztorimentes ócska film...

2015.06.02 zsuzsa

Bevallom őszintén a színészek miatt kezdtem el nézni, de sajnos azt kell, hogy mondjam hogy a jó pasik ellenére sem fogott meg igazán. A színészek közül McConaughey és Tatum teljesítménye ér valamit. A többi úgy érzem felejthető és ez az alkotás sem lesz maradandó filmtörténeti legenda.

2015.05.20 mokanszkit

Egyszer nézhetős kategória számomra. A táncos jelenetek jók voltak meg volt benne pár vicces rész, de szerintem az elváráshoz képest elég gyenge film lett. A párbeszédek halál gagyik, inkább csak makogásnak tűnnek.

2015.05.19 Sz.N.K.N

Számomra nagyon nagy csalódás volt ez a film, nem tetszett. Szerintem az egész film csak a látványra ment. Nem volt egy normális cselekmény sem benne, néha érthetetlen volt az egész.

2015.08.28 avocados

Egy unalmas nyári estén láttam, körülbelül két éve a tévében. Akkor nagyon tetszett, ment a hangulatomhoz, de nem a Tatum szál érdekelt, hanem inkább az Alex Pettyfer vonal.

2015.02.16 szabo801120

A legszexibb sztriptíztáncos film...pasikkal. :) Egyébként meg nem egy nagy eresztés, egyszer nézhető mozi remek színészgárdával.

2015.02.03 baloghadyka

Odateszik a srácok amijük van, és az nem kicsi. :) Egy szexi vígjáték, ami a fiatalok körében méltán népszerű. Én ajánlom a műfaj kedvelőinek.

2015.03.01 molzol84

Zseniálisan jó film, nem csak a vetkőző srácok miatt. :) Matthew McConaughey a legjobb benne, díjat érdemelne. :)

2015.02.10 Bettina0424

Picit jobbat vártam tőle, de azért a színészek alakításával így sem volt baj. Kicsit ismerhettük csak meg Magic Mikeot :) Várom a második részt a trailer alapján jobb lesz, mint az első :)

2015.02.13 eni20121004

Sokkal többre számítottam, mint amit kaptam. A filmnek se füle, se farka volt, se eleje, se vége. A végén számítottam valami fordulatra, de az se jött. Egy kérdéssel befejezték az egész filmet.

2015.02.18 banita9195

A legszexisebb pasis vígjáték, amit eddig láttam. A srácok mindent odatesznek és elég keveset takarnak. A poénok is rendben vannak, jó kis film lett, csajoknak kötelező! :) :)