
Vélemények (5)
Egy rettenetesen jellemtelen kecske esete, mely egyetlen rendes keresetet sem zsebelhet be, ezzel szemben rendszeresen el lesz fenekelve. Lehetetlen helyzetek, kellemetlen jelenetek, melyek kellemesen mekk-nevettetnek, remekbe szerkesztett zene – fergeteges egy gyerekmese lett!
Igaz, hogy csak 1974–75 között futott, és összesen 13 epizód készült belőle, de Romhányi József rímjeivel és Balázs Péter, na meg Szuhay Balázs szinkronjával zseniálisra sikeredett! Minden epizódban szinte ugyanaz a forgatókönyv. Minden állatnak beíg... Teljes kritika
Ez is kedvenc gyerekkori sorozataim közé tartozik.Jó tíz éve megunhatatlan. Mekk Elek az ezermester,aki valójában (egy szakmát leszámítva) szinte semmihez sem ért. A humor is nagyon helyén van. Kedvelem eme helyes remeket.
Klasszikus magyar bábfilmsorozat, amely már stílusában, hangulatában is azonnal felismerhető, köszönhetően a szatirikus, humoros szövegeknek és a nosztalgikus képi világnak. A cselekmény minden epizódban más-más mesterség próbálkozását mutatja be, a ... Több
A legjobb szó erre a mesére az, hogy szenzációs! Már maga az ötlet is nagyszerű, hogy hősünk mindenféle szakma mesterének adja ki magát, de a kivitelezés még ennél is nagyszerűbb. Mármint természetesen nem hősünk kivitelezése... Mert hát ugye kecskére káposztát... Szóval az alkotók nagyon kitettek magukért, és remek mesét prezentáltak nekünk!