Miről álmodik a lány?

What a Girl Wants

2019.05.17 Ms. Akárki

Egyik legkedvesebb tinifilm emlékem. Mennyiszer újranéztük ezt a filmet. Amanda Bynes tökéletesen elvitte a filmet a hátán, bár tény hogy Collin Firth hozzásegítette a filmet, hogy ilyen jó legyen. Nagyon színes, nagyon cserfes és vidám tinifilm.

2017.10.23 Deku

Nagyon nem vártam tőle semmi jót. Sőt először meg se akartam tekinteni a filmet de mégis így tettem. Kellemes csalódást okozott ez a film, mert cím alapján nem vettem volna rá magam, hogy megnézzem.

2019.04.24 dailyfilmsan

Én mindig is szerettem ezt a filmet, bár nem túl egyedi, és inkább a tiniket köti le. Most, így felnőttebb fejjel már látom én is, hogy nem minden perce csodálatos, és vannak igen klisés jelenetei. De a lényeget még mindig nyújtja, és nem tartom most... Több

2018.11.04 Csillagpor

Imádtam régen. Nagyon édes kis romantikus tinifilm. Mérföldkőnek jobb mint a mostani hulladék tucat filmek. Persze nem kell nagy mélységekbe számítani, de a céljának tökéletesen megfelel. Elszórakoztat . Amanda Bynes pedig tökéletes főszereplőként.

2015.06.25 szafffy

Tipikus tini film, elsősorban lányoknak. Felnőtt fejjel már kicsit unalmas, lerágott csont. Sablonos és sok újat nem mutat. Átlagos családi romantikus vígjáték.

2016.08.04 Fanni11

Ez egy kicsit sem eredeti story es annak sem egy jo feldolgozasa!!!

2015.11.05 Katalin21

Jól sikeredett vígjáték, Tinisen szórakoztató , a színészekkel nincs bajom, kalandos, humoros, jó kis mesés történet. A vége picit komoly lesz, de így is végig nézhető film.

2015.03.01 szlica

Klasszikus romantikus tinivígjáték. Amanda Byrnes sajnos nem tudott kitörni az ilyen szerepekből, de neki ez áll jól. A lány apa nélkül nő fel, majd hirtelen rátalál addigra már nagyhírű politikus apjára. Megkeresi és nehézkesen ba... Több

2016.05.08 hongkong2

Nagyon szeretem ezt a filmjét is, többször láttam már.