Fivéreim

Fivéreim

Mes frères

A zenész testvérpár, Rocco és Eddy az indie-rock népszerű alakjainak számítottak az ezredforduló előtti években. Az azóta eltelt szűk tíz évben azonban nem tudták megismételni korábbi sikereiket. Mindketten egy szigeten laknak, ahol a helyi zenekar vezetőiként a zene szeretete még mindig… Több

Rendező: Bertrand Guerry
Forgatókönyvíró: Sophie Davout
Ország: Franciaország
Premier: 2020.04.04.

2020.03.31 petya1001

Ennek a filmnek egyszeren nagyobb volt a füstje, mint a lángja. Teljesen szenvelgő és képtelen reflektálni önmagára. Ami szerintem különösen bosszantó tudott lenni, az az, hogy mintha mindezt egész egyszerűen szándékosan csinálták volna.

2019.01.24 M4T

Ritkán látni mostanság ennyire pozitív és megható filmet. Tökéletesen ábrázolja az érzelmeket, minden karakternek helye van a történetben, az egész filmből árad az energia. Igazi remekmű, amit kár lenne kihagyni.

2020.01.13 Remes982

Nagyon megérintett ez a film a gyönyörű zenéjével, a mesebeli tájjal, és persze a drámai történettel, amit olyan könnyedséggel és természetességgel játszanak a színészek, hogy nem lehet nem szeretni az eredményt.

2020.03.30 Peter

Sajnálom, de én egyszerűen nem tudtam megérteni, miről is akar szólni ez a film. Valahogy túlságosan is művészieskedőre vették a figurát, nagyon merev történettel és persze nehezen megérthető karakterekkel.