Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Fivéreim (2020)

Mes frères

Mantracz   2020. 03. 31.

Ennek a filmnek egyszeren nagyobb volt a füstje, mint a lángja. Teljesen szenvelgő és képtelen reflektálni önmagára. Ami szerintem különösen bosszantó tudott lenni, az az, hogy mintha mindezt egész egyszerűen szándékosan csinálták volna.

pi   2020. 03. 30.

Sajnálom, de én egyszerűen nem tudtam megérteni, miről is akar szólni ez a film. Valahogy túlságosan is művészieskedőre vették a figurát, nagyon merev történettel és persze nehezen megérthető karakterekkel.

Remes982   2020. 01. 13.

Nagyon megérintett ez a film a gyönyörű zenéjével, a mesebeli tájjal, és persze a drámai történettel, amit olyan könnyedséggel és természetességgel játszanak a színészek, hogy nem lehet nem szeretni az eredményt.

M4T   2019. 01. 24.

Ritkán látni mostanság ennyire pozitív és megható filmet. Tökéletesen ábrázolja az érzelmeket, minden karakternek helye van a történetben, az egész filmből árad az energia. Igazi remekmű, amit kár lenne kihagyni.