Kóristák (2004)

Les choristes

Kóristák

Dodi   2015. 06. 10.

Egy kicsit jobb hangsúlyozással valóban tökéletes lehetett volna: az igazgató és a felügyelő szerepe erősen túldimenzionált a gyerekszerepekével szemben, ami némiképp árnyalja a drámát ( és véletlenül sem vígjátékot!), de így is kiemelkedő alkotás, tanító erejű.

Pirospingu   2016. 06. 09.

Olyan gyönyörűen nem él klisékkel ez a film, hogy bármennyire is gagyi az alaptörténet, mégis meg lehet szerenti ezt a nem mindennapi helyzetet.

Teófil   2015. 05. 04.

Bebizonyosodott (ismét), hogy a szeretet és a zene csodákra képes. Tetszett ez a magával ragadó, szívbemarkoló és megható alkotás. Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Leoni   2016. 04. 30.

Kellemes, érzékeny, kedves film, aranyos gyerekekkel, és nagyon szép dalokkal. A francia tanárnőnk vitt el az osztállyal megnézni akkoriban, és nagyon jó választás volt tőle.

szafffy   2015. 06. 21.

Azoknak ajánlanám jó szívvel, akik szeretik a zenés, táncos és francia filmeket. Könnyed, kissé ”langyos" film, -olykor átmegy unalmasba. Egyszer érdemes megnézni azért.