Játssz egy PlayStation-ért ·  Fórum Login

Távozások

elekm90   2020. 02. 24.

Csendes, kellemes kis film, ami nagy konfliktushelyzet nélkül is végig fenntartja a néző figyelmét és egy érdekes helyi rituálé áll a középpontjában. Én az Oscar-díjat azért egy kicsit túlzónak tartom, szerintem voltak ennél jobb filmek a kategóriájában. 7/10

Deku   2017. 12. 23.

Végtére is megérte rá áldozni azt a kevéske időt mert tökéletesen eltudta terelni a gondolataimat. Az ilyen és ehhez hasonló filmekre tudom azt mondani, hogy aranyat ér. Mind a zene mind pedig maga a története a filmnek lehengerlő volt.

Norbi   2018. 07. 30.

Igazán érdekes film, egy sajnos manapság már eléggé elképzelhető helyzetről. Nagyon szimpatikus volt a főszereplő, és az egész történet is kellemesen kalandosra sikeredett.

Hakker   2018. 02. 23.

Remek film, meglehetősen nyomasztó témával. Érzékelteti, hogy eljön az a pillanat, mikor ráébredünk a vélt sérelmeink ürességére. Megtapasztaljuk a ragaszkodás elengedésének a fontosságát és az elmúlás tényét is segyít elfogadtatni.

Bizsu82   2018. 08. 27.

Jól összerakott, laza és könnyed kikapcsolódást adó film. Megfogó a zenéje és a története is. Hitelesen alakító színészek. Dráma kategóriában a jobbak között van.