Miénk a világ

Wes Bentley
Wes Bentley
Jon Bernthal
Zac Efron

A 23 éves tehetséges DJ, Cole Carter (Zac Efron) gyerekkori barátaival tölti a napjait. Éjszakánként saját szerzeményükön dolgoznak, mellyel ha sikerül elkészülniük, talán világhírnévre tehetnek szert. Azonban egy pillanat alatt minden megváltozik, amikor Cole találkozik a karizmatikus,… Több

Rendező: Max Joseph
Zene: Fat Segal
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság, Franciaország
Premier (HU): 2015.09.03.

2020.11.15 Félix

Zac Efron gyengéje

Őszinte leszek, ez a legrosszabb film Zac Efrontól. Még a zenék sem jöttek be annyira. Gyenge lett. A Nagyfater elszabadul sem egy sláger, de ennél az is jobb. Szerintem még a színészek sem túl erősek (kivéve Zac Efront). Persze ez csak az én véleményem. Nem mintha nem lenne az én stílusom, mert én szeretem a musicaleket, de volt benne emellett cigi, romantika, dramatika. Nem mondom, hogy nézhetetlen, de nem is jó nekem. Ha majd lesz 2. rész, annak még adok esélyt.

2016.02.16 indingo

Sokkal rosszabb filmre számítottam! A saját műfajában egy korrekt alkotás mondanivalóval! Igazából azt éreztem mintha már láttam volna, korábbi filmek jutottak eszembe. Az egymást követő jeleneteket ki lehetett találni, még a Mókus-fiú sorsát is.

2017.05.20 Szilonka

Egy célok nélküli, értelmetlen filmre számítottam - kérdezhetitek, hogy akkor miért vágtam bele - , de kellemesen csalódtam. Teljesen rendeben volt a film története.

2017.11.01 Bazzzsi

Egész kellemes a film története. Az álmai után futó fiú története, amelyben van egy kis szerelem, dráma. Tetszettek benne a zenék és az alakítások is hitelesek voltak.

2016.05.06 TomÁcs

Nekem kifejezetten tetszett, eléggé drámaias is lett a vége. Az álmokról és a küzdésről szól, tanulásgos is.

(2015. 09. 04.)
Minden a BPM!
Zac Efron bemutatja, hogyan mozgatható jól a tömeg az ideális percenkénti leütésszámmal, avagy egy film, ami szólhatna a felnőtté válásról és a zenéről is. Több

(2015. 09. 07.)
Tuc tuc dráma Zac Efronnal
Az első nagyjátékfilmjét jegyző Max Joseph talán műve mottójával (elég egyetlen igazán ütős produkció, és a siker az ölünkbe hullik) próbálta beleszuggerálni a közönségbe, hogy a Miénk a világ jó. Pedig nem az. Több

Értékelés: 6.5/10
(2015. 09. 08.)
Zac Efron ugyan egyre feljebb tornázza magát a hollywoodi ranglétrán, ám még tartozik magának egy igazán nagy mozisikerrel. Egy olyan filmmel, amit egyedül visz el a hátán. A Miénk a világ lehet ez a mozi? Több