Miénk a világ (2015)

We Are Your Friends

indingo   2016. 02. 16.

Sokkal rosszabb filmre számítottam! A saját műfajában egy korrekt alkotás mondanivalóval! Igazából azt éreztem mintha már láttam volna, korábbi filmek jutottak eszembe. Az egymást követő jeleneteket ki lehetett találni, még a Mókus-fiú sorsát is.

Szilonka   2017. 05. 20.

Egy célok nélküli, értelmetlen filmre számítottam - kérdezhetitek, hogy akkor miért vágtam bele - , de kellemesen csalódtam. Teljesen rendeben volt a film története.

Bazzzsi   2017. 11. 01.

Egész kellemes a film története. Az álmai után futó fiú története, amelyben van egy kis szerelem, dráma. Tetszettek benne a zenék és az alakítások is hitelesek voltak.

TomÁcs   2016. 05. 06.

Nekem kifejezetten tetszett, eléggé drámaias is lett a vége. Az álmokról és a küzdésről szól, tanulásgos is.

MKristijan   2017. 02. 12.

Sosem szabad adni a véleményekre, erre se adj. Mikor kijött a film tervben volt megnézni, mert a Berlin Calling után dj-s filmre vágytam. Másfél év kellett ahhoz hogy visszatérjek hozzá, lehet így jobb is. A zenéktől féltem, meg hogy mit szeretnének kihozni és hogy mitől lesz ő igazán jó. A magyar szinkron 1-2 esetben elmaradhatott volna. De ez az én hibám, ha lesz legközelebb csak eredeti nyelven nézem meg. Nézzétek csak bátran, érdekes film.

Shiloh Fernandez
Alex Shaffer
Wes Bentley
Wes Bentley
Jon Bernthal
Alex Shaffer
Zac Efron

Zac Efron bemutatja, hogyan mozgatható jól a tömeg az ideális percenkénti leütésszámmal, avagy egy film, ami szólhatna a felnőtté válásról és a zenéről is. több»

Az első nagyjátékfilmjét jegyző Max Joseph talán műve mottójával (elég egyetlen igazán ütős produkció, és a siker az ölünkbe hullik) próbálta beleszuggerálni a közönségbe, hogy a Miénk a világ jó. Pedig nem az. több»

Zac Efron ugyan egyre feljebb tornázza magát a hollywoodi ranglétrán, ám még tartozik magának egy igazán nagy mozisikerrel. Egy olyan filmmel, amit egyedül visz el a hátán. A Miénk a világ lehet ez a mozi? több»