Miénk a világ

We Are Your Friends

2020.11.15 Félix

Zac Efron gyengéje

Őszinte leszek, ez a legrosszabb film Zac Efrontól. Még a zenék sem jöttek be annyira. Gyenge lett. A Nagyfater elszabadul sem egy sláger, de ennél az is jobb. Szerintem még a színészek sem túl erősek (kivéve Zac Efront). Persze ez csak az én véleményem. Nem mintha nem lenne az én stílusom, mert én szeretem a musicaleket, de volt benne emellett cigi, romantika, dramatika. Nem mondom, hogy nézhetetlen, de nem is jó nekem. Ha majd lesz 2. rész, annak még adok esélyt.

2016.02.16 indingo

Sokkal rosszabb filmre számítottam! A saját műfajában egy korrekt alkotás mondanivalóval! Igazából azt éreztem mintha már láttam volna, korábbi filmek jutottak eszembe. Az egymást követő jeleneteket ki lehetett találni, még a Mókus-fiú sorsát is.

2017.05.20 Szilonka

Egy célok nélküli, értelmetlen filmre számítottam - kérdezhetitek, hogy akkor miért vágtam bele - , de kellemesen csalódtam. Teljesen rendeben volt a film története.

2017.11.01 Bazzzsi

Egész kellemes a film története. Az álmai után futó fiú története, amelyben van egy kis szerelem, dráma. Tetszettek benne a zenék és az alakítások is hitelesek voltak.

2016.05.06 TomÁcs

Nekem kifejezetten tetszett, eléggé drámaias is lett a vége. Az álmokról és a küzdésről szól, tanulásgos is.

2016.02.20 Lonka

Meglepően jó a film, sokkal üresebb és semmitmondóbbra számítottam. Örülnék neki viszont, ha Zac Efron végre valami drámában is játszana már, nem mindig ugyanolyan filmekben domborítana, igaz ez pont nem az utóbbi, de akkor is!

2017.02.12 MKristijan

Sosem szabad adni a véleményekre, erre se adj. Mikor kijött a film tervben volt megnézni, mert a Berlin Calling után dj-s filmre vágytam. Másfél év kellett ahhoz hogy visszatérjek hozzá, lehet így jobb is. A zenéktől féltem, meg hogy mit szeretnének ... Több

2017.12.19 Greeta

Meddig volnál hajlandó elmenni, hogy elérd az álmaidat? Egy film a megvalósulhatatlan álmokról. Igényes kivitelezés, remek hangulat. Ajánlós film.

2019.01.25 Timcsi

Egész jó a története, nem egy tucat történet. Jók a zenék és a koncepció.

2016.10.13 Hablaty

Meg kell, hogy mondjam, hogy a film rendben rendben van. A története kifejzetetten tetszett és Zachez is nagyon illat a karakter.

2016.11.10 kicsimano

A Miénk a világgal kapcsolatban igen nehéz eldönteni, hogy mit is láttunk valójában. Egy komoly drámát, avagy egy könnyed bulifilmet. A film egész idő alatt e két műfaj határán mozog, ami számomra kissé bizarr hatást keltett.

2015.10.23 Adell89

Nekem nagyon bejött meg hát DJ-s filmekkel nincs tele a filmipar így egy kis újat is láthattunk.A legjobb kategóriák közé tartozik. Zac filmjeit mostanában nagyon kedvelem.Érdemes megnézni.

2016.01.15 tamas84

Nem voltam teljesen meggyőzve ettől a filmtől, de egynek elment. Bár Zac Efront jó volt végre egy kicsivel komolyabb szerepben látni.

2015.10.27 krysn95

Pont az amire az előzetes alapján számítasz. Egyszerű nyári film, jó zenék és a DJ világ sablonos ábrázolása. Zack csukloból hozza a karaktert, Emily meg nem értem mér ekkora favorit, de itt is meglehet nézni.