Miénk a világ

We Are Your Friends

2016.11.22 csocsicsoda

Egy életstílust mutat be a film, teljesen rendben volt a sztori. A történet középpontjában lévő fiatalok jellemképe egész jóra sikerült.

2015.10.31 katalin19

A világ legjobb filmje Zactől. A rendező is nagyon tudta mit akar. Zenei világtól kezdve a tini-felnőtt világig minden összhangban van. Már nagyon vártam,hogy kijöjjön ez a film. Sokszor nézem meg. Ki próbálnék egy ilyen stílusú életet simán :D

2016.06.21 punktum

Egész korrekt film, nem mondom, hogy minden évben újra fogom nézni, de elég élvezetes volt. Jó a története és nincs túljátszva.

2015.11.02 Vivi02

A mai filmek legjobbja. Oda teszik magukat a szereplők. Zac ebben is jól játszik. Helyes. Plusz a zenék nagyon tutik. A rendezőtől kezdve a színészekig minden okés számomra.

2016.08.22 Mliklós29

Egész jó kis film, bár a szerelmi szál nélkül is megállta volna a helyét. Tetszett.

2016.02.08 RobThe10

Huh, ezt pár napja sikerült megnéznem, és csak Zac Efron miatt néztem meg, de ez a srác ez tudja a dolgát... Nagyon jó film volt, és a mondivalója is nagyon tetszett. Nem az a tipikus Hollywoodi szösszenet volt.

2018.08.21 Tothem

Az alapkoncepció jó. Az, hogy ma már nem kell sok minden ahhoz hogy sikeres légy, "csak egy laptop és egy ütős szám" valóban igaz és a négy fiú barátsága is jó, de vagy egyszerűen túl rövid volt a film vagy csak nem fektettek elég időd a forgatókönyv... Több

2015.09.05 n_beni93

Nem rossz film, kissé hatásvadász de ezekkel a hangzatos szavakkal, monológokkal engem teljesen meg lehet venni. Bár történetileg - ha lehet arról beszélni, hogy van neki olyanja- eléggé gyenge de ezt ellenpontozza a zene, a képek, vágások szóval egy... Több