Vezet a ritmus

szafffy   2015. 06. 24.

Könnyen belopta magát a szívembe a film, biztosan azért is, mert megtörtént eseményeken alapszik. Példaértékű emberekről szól, akik testnek is valamit a jobb világért.

FunBoi   2015. 09. 13.

Antonio Banderas nem egy rossz színész, de az, hogy mindig csak ugyanazt a karaktert hozza, nekem már egy kissé unalmas. Ráadásul mintha nem is igen osztanának rá macsó szerepeken kívül mást, mert egyszerűen képtelen helytállni. Ez nagyon rányomja a filmre a bélyegét és emiatt nagyon sablonossá válik.

jaszon   2015. 04. 14.

Végül is egy egészen kellemes filmélmény volt. Azt nem állítom, hogy izgalmas is, de végül is egy jó kis romantikus filmezéshez ideális. Ezen felül azonban nem nyújt maradandó élményt. Így igazából csak azoknak tudnám ajánlani, akik kifejezetten szeretik ezt a műfajt.