Deku   2017. 07. 24.

Eminem nagyon nem a film szakmába való aztán maga a történet is untatott ez közel sem jó. Ennél a filmnél az volt a nagy gond, hogy a sztori irtózatosan gyengére sikerült.

Norbert93   2018. 11. 02.

Nem tudom azt mondani rá, hogy rossz film, mert nem az, de nem is tetszett túlságosan. A zenék azonban jók, Eminem meglepően jó színész, mégis így is, hogy gyakorlatilag saját magát alakítja.

vivikejencikelara   2017. 05. 30.

Ha nem arra figyelek hogy Eminem most már az egyik legnagyobb rapper, akkor igazán hitelesnek és igaznak mondanám a filmet. Egyes jelenetek felkavaróak, de van benne sok poén is. Kedvenc részem mikor a nagy parkolóban rappel a kövér néger fickó.

raczdavidzsolt   2016. 05. 03.

Nem nyerte el a tetszésemet! Beképzeltnek tűnnek a szereposztások! Unalmas az egész! Ezt nevezi valaki jónak?

krissz001124   2015. 01. 28.

Ez a filmet is imádom. Föleg hogy igaz történet. Igazi Rap es film.

Eminemet 3-szor húzták meg a középiskola első osztályában, mire otthagyta.

(mamiéstöti2 )

Eminem a filmben nyújtott alakításáért megkapta az MTV Movie Award legjobb feltörekvő színésznek járó díját.

(mamiéstöti2 )

Eminem a filmben nyújtott alakításáért megkapta az MTV Movie Award legjobb férfi főszereplőnek járó díját.