8 mérföld

Deku   2017. 07. 24.

Eminem nagyon nem a film szakmába való aztán maga a történet is untatott ez közel sem jó. Ennél a filmnél az volt a nagy gond, hogy a sztori irtózatosan gyengére sikerült.

Norbert93   2018. 11. 02.

Nem tudom azt mondani rá, hogy rossz film, mert nem az, de nem is tetszett túlságosan. A zenék azonban jók, Eminem meglepően jó színész, mégis így is, hogy gyakorlatilag saját magát alakítja.

szabomarc   2019. 01. 07.

Nem annyira értem a negatív kritikákat, szerintem kimondottan jó lett a film. Lehet, hogy valamennyire felhúzza, hogy eleve bírom Eminemet, de szerintem jó lett a film, ajánlani tudom.

vivikejencikelara   2017. 05. 30.

Ha nem arra figyelek hogy Eminem most már az egyik legnagyobb rapper, akkor igazán hitelesnek és igaznak mondanám a filmet. Egyes jelenetek felkavaróak, de van benne sok poén is. Kedvenc részem mikor a nagy parkolóban rappel a kövér néger fickó.

raczdavidzsolt   2016. 05. 03.

Nem nyerte el a tetszésemet! Beképzeltnek tűnnek a szereposztások! Unalmas az egész! Ezt nevezi valaki jónak?

Eminemet 3-szor húzták meg a középiskola első osztályában, mire otthagyta.

(mamiéstöti2 )

Eminem a filmben nyújtott alakításáért megkapta az MTV Movie Award legjobb feltörekvő színésznek járó díját.

(mamiéstöti2 )

Eminem a filmben nyújtott alakításáért megkapta az MTV Movie Award legjobb férfi főszereplőnek járó díját.